D

Çavuş
05 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 0)
Gönderileri
PDF ve JPG konusunda iyi ve kaliteli bir boyut küçültücü programa ihtiyacım var. Satın alacağım full olarak ama elimdeki dosyalar çok fazla belki milyonlarca jpeg görüntü vardır. Binlerce de Pdf dosya bunlar server'da çok yer kapladığı boyutlarını küçültmek için kaliteli bir programa ihtiyacım vardır. Lisanslı olarak satın Alacğaım
Bilgisayarım da 4 tb harddisk takılı Harddisk 1 adettir. Format atmak istediğimde iki tane ayrılmamış alan olarak görüyor 1. 2048 gb olan bunu istediğim şekilde ayırabiliyorum. Fakat digeri 1678 gb olanı ayıramıyorum Yardımlarınız için teşekkürler.
Kirada olan bir mülkümüz var. Dükkan sahibi teyzem fakat yurtdışında yaşadığı için biz ilgileniyoruz. Kiracı ortada yok kayıp telefonlara cevap vermiyor. Aramızda kira sözleşmesi yok ve yaklaşık bir yıldır ortada yok dükkanı kendimiz açsak boşaltsak ne gibi sıkıntılar olur?
Arşiv konusunda önerebileceğiniz düzenli bir program var mı?
Arkadaşlar şimdi buradaki bilgisayarların ekranına farkında olmadan baglanmak istiyorum yani güncelleme yapmam gerektiğinde farkında karşı tarafın farkında olmadan o güncellemeyi yapmak istiyorum. Bu konuda nasıl bir çözüm önerirsiniz.
Arşiv konusunda önerebileceğiniz düzenli bir sistem var mı?
Arkadaşlar Panoya 8 mb baglantı geliyor fakat bine içine girdiği anda 2 mb'e düşüyor bunun sebebi nedir? Ve nasıl çözüm saglarsınız Ttnet yetkililerinden mantıklı bir cvp alamadım.

Not : Burası Konya En yüksek baglantı hızı 8 mbit :) Dalga geçmeyin :)
Arkadaşlar Uzak masaüstü baglantısında problem yaşıyorum Buradaki sistem çok farklı 2 tane server var yaklaşık 40 bilgisayar var burada serverın birinde sadece lan var o servere sadece 3 adet pc ulaşabiliyor. Servere internete bagladığım zaman yani kabloyu değiştirdiğim zaman sıkıntı yok server a 40 bilgisayarın hepsi sorunsuz ulaşabilmekte ama lan a çevirdiğim zaman yani 3 adet pc nin ulaşmasını istediğim de sürekli problem çıkıyor.Baglantıyı ayarlıyorum fakat aradan bir süre geçiyor baglantılar iptal oluyor yani girmiyor Sizce nasıl bir çözüm önerirsiniz?
Alanya'da yada manavgat tarafında en iyi plaj sırf ince kum olacak nerelerdir?
Ntvspor'da borsa oynuyorum yani Futbol borsası batacam neredeyse ya yok mu bunun bi hilesi hurdası yada bi taktiği yardım lütfen
Hakkında
Konum: Konya,Selçuklu
Forum İmzası:
Taşı delen suyun gücü degil damlaların sürekliligidir.
Forum İkinci El İmzası:
www.yenimeram.com.tr
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Mesaj Sayısı: 87
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 233
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 22.383 (Bu ay: 59)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.