Çavuş
26 Mart 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
selamlar arkadaşlar bayramınızı şimdiden tebrik ederim. Bugün başıma gelen olay ne yazık ki . İşlemci macununu temizlerken bir anlığına işlemciyi yerinden söktüm ve elime bulaştığının hiç farkında olmadan dokunmam ile sokete bulaştı az bir yerde temizledim lakin içine az bir miktar kaçtı. şu an pc sıkıntısız çalışıyor. ama yinede sizce daha detaylı bir temizleme yapmalı mıyım ? performansı etkiler mi ? elektronik aletler için bir takım temizleme kir sökücü ürün kullanımını tavsiye eder misiniz ? x3900 işlemci ve x570 anakart. teşekkürler
Merhaba gigabyte x570 master
R9 3900x işlemci ve hx1200 ps bulunduran bir sisteme sahibim. Bin sabah uyandığımda pc başlamadı anakart ışığı yanmıyordu. Eski b 450 anakart taktım bu anakrtta ise ışık ğeliyor yinede başlamıyodu.
X 570 master ankart söktüm ve servise göndermek için hazırladım lakin power supp de de bir arıza olabilir mi ?

B 450 güç gelmesine rağmen açılmaması ne tür bir arızaya işaret olabilir? Kabloları defalarca kontrol ettim. Ramleri ise garantiden sıgır olarak gelen hiç açılmamış bir ram tıktım. Ekran kartı gigabyte gtx 2070 ti ekran kartı olmadığını düşünüyorum ama onuda yazayım. Hatta kasa corsair 1000d kasanında sebep olmadığını düşünüyorum.Sizce cpu ya da pw supplyde arıza olabilir mi ? Teşekkür ediyorum.

İlk kez başlık açıyorum umarım hata yapmamışımdır. Teşekkür ederim.
arkadaşlar oyuna her bağlanmayı denediğimde bu kodu almaya başladım battle.net serverına bağlanırken sorun yok ama ikinci adımda bu sorunla karşılaşıyorum... blizz. forumlarında araştırıdım ama ne çare göreniniz bileniniz varsa çok mutlu olurum saygılar...
Arkadaşlar kisa bir sure öncesinde lg g2 aldim gayet memnundum ki höperlörden cizirtili ses hissedene kadar..... sikintinin mp3 den kaynaklanbilecegini dusunerek fazla sorun etmedim her mp3 parçada yasanmiyordu çunku bu sorun. Sonrasinda altaki izgaralardan ses denemesi yaptim sol izgaradan ses gelmiyordu bu normalmidir bilginizi paylasirmisiniz.
Arkadaslar sizce bizi neler bekliyor ? Ben su an İstanbul dışındayım sizce gitmeye değer bir getirisi olabilir mi ?
yeni next ye 2000 cx usb super plus aldım aldıgım yerde kanallar hazır yukluydu eve geldık kurduk . yazılım attım ve su anda seviye 80 kalite 10 da hıc bır kanal cekmıyo sadece tek canak var neden bole oldugunu anlamadım .. yardımlarınızı acilen bekliyorum .....
Hakkında
İlgi Alanları: ps3
Forum İmzası:
enes
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 106
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.430 (Bu ay: 110)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 20 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.