Yüzbaşı
02 Mart 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 9 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar öncelikle merhabalar herkese kolay gelsin. Kombinin altında peteklere giden suyu kapatmaya yarayan vanaları kapattım tek tek açıp hangi vananın nereye ait olduğunu bulmak için. Bu işlemden sonra Kombinin altından o vanalara giden Isıtma devresi dönüş hattı vanasından cızırtı şeklinde ses gelmeye başladı. Sadece sıcak su açıkken bu sesi yapmıyor petekleri açınca başlıyor bu ses. Sizce ne olabilir bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?
Arkadaşlar öncelikle merhaba .Bende çok eski olmakla birlikte AMD Sempron Processor LE-1100 işlemci var .Ben şimdi bu işlemciyi değiştirmek istesem uyumlu olarak ne tür bir işlemci almalıyım herhangi biri olur mu yoksa bunların standardı var mıdır ?
Arkadaşlar 25.10.2013 te yerler belli olduğunda şubeye gittim sülüsü 4 ünde falan alırsın dedi ancak işyerine vermem gerekiyor sülüsü alan var mı ya da ne zaman alabiliriz?
sevk başlangıç tarihi: 4 kasım 2013
sevk bitiş tarihi : 7 kasım 2013
Arkadaşlar yaklaşık 2 yıldır kullanmakta olguğum canon mp 140 marka yazıcımın kartuşlarını orjinali bittikten sonra bir kere doldurttum çok sık kullanmıyorum ancak geçenlerde açtığımda tuhaf bir hata verdi. Lcd ekranda E5 yanıp yanıp sönüyor. Ancak anlamadığım hadi yazıcı fonksiyonunu kullanamıyorum tarayıcı fonksiyonunu da kullanamıyorum ? Herhangi bir bilgisi olan var mı?
Arkadaşlar kendiminde kullanıcısı olduğum Huawei ideos X5 telefon için Çin' den fazlaca getirttiğim 2050 mah. bataryaları satıyorum. Ordan geldiği gibidir ambalajından hiç açılmamıştır.Türkiye'de bu bataryalardan bulunmamakta ve kesinlikle telefonun üzerindeki orjinal bataryasından (1500 mah) 2 kat daha uzun süre gitmektedir. Getirttiğim bataryalardan birtanesini ben kullanmaktayım ve hiçbir sorun yaşamadım.Şarj konusunda sıkıntı çeken arkadaşlar varsa bana dua edecektir. Yoğun kullanımdan sonra çektiğim ekran resmini de aşağıya ekliyorum isteyen arkadaşlar bakabilirler.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-yedek-parca-huawei-ideos-x5-telefon-icin-2050-mah-batarya-ambalajinda-123094358/detay

arkadaşlar en son karma touchwiz rom yükledim ve ondan sonra telefonu kapalıyken şarj edememeye başladım yani kapalıyken şarja takıyorum tel. açılıyor. Romla alakalı bişey midir yada başka bi ayarı falan var mıdır ?
Arkadaşlar öncelikle merhaba.Ben şu anda vodafone kullanmaktayım ancak aveaya geçiş yapmak istiyorum ancak bu fatura olayıyla ilgili aklıma bir soru takıldı.
Şu anda vodafone de hesap kesim tarihim her ayın 31.de Mesela ben bu ayın 20 sinde avea ya geçmiş olsam avea nın hesap kesimi ne zaman olur? Birde 1 nisan-30 nisan arası vodafone kullandığım için onun faturası mayıs ayında gelcek ee 20 nisan da avea ya geçince mayıs ta birde onun faturası mı gelcek yani çift fatura mı ödeyeceğim ? Bilen arkadaslar varsa rica ediyorum
Arkadaşlar resimde görüldüğü gibi şarj çok çabuk düşüyor ve sabah şarjdan çıkardığımda toplamda 7 saat falan anca gidiyor. Telefon : Huawei ideos x5 rom : karma touchwiz 3.2.15 romu bir kaç gün önce yükledim . Şarjın bu kadar çabuk bitmesi neden kaynaklanabilir sizce ?

Arkadaşlar merhaba öncelikle herkese kolay gelsin. İdeos x5 te 4.0 ve 4.0.4 kullanan arkadaşlar telefonunuzun normal kullanımında (internet-oyun ) şarj süreniz ne kadar gidiyor acaba ? Bir de kullandığınız romla birlikte yazarsanız çok sevinirim
Arkadaşlar merhaba öncelikle herkese kolay gelsin ben üç gün öncesine kadar 2.2.2 sürümü kullanıyordum. Batarya sabah şarjdan çıkardığımda yoğun kullanımda öğlen sonuna kadar gidiyordu. Sonra biraz gelişmiş bir sürüme geçmek istedim ve "karma touchwiz 3.2.15" i yükledim. Bu room u yükledikten sonra batarya iki saat civarında gider oldu. Bu room un batarya kullanımı hakkında bilgisi olan var mı birde acaba telefonun bataryası mı öldü diye de düşünüyorum. Fikri olan var mı ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 412
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 45.707 (Bu ay: 3)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.