Yüzbaşı
20 Haziran 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Sony XS-HT170SN hoparlörleri Sony CDX-r3300 ile amplisiz kullanabilir miyim?
Servis olmaz memnun kalmazsiniz diyor, satici ise sorun olmaz, ama isterseniz sonradan ampli de takabilirsiniz diyor.
Bilgiler icin simdiden tesekkurler.
Beğenerek aldığım, keyifle kullandığım X4D dün akşam itibariyle keyfimi kaçırdı.
Olay şu; kumandadan veya sub'ın üzerindeki düğmelerden ses açıp kapatırken, her düğmeye bastığımda pıt..pıt..pıt.. diye subdan ses geliyor. Diğer hoparlörlerden gelen böyle bir ses yok. Ayrıca yine daha önce olmayan çok hafif bir vınlama başladı sub'da. Sesi açtıkça da artıyor.
Fikri olan var mı?
Sanırım yarın vatan yolu gözüktü bana.
Öncelikle Microlab X4D öneren arkadaşlara teşekkür ederim. Logitech Z-640'tan sonra makul bir fiyata çok iyi bir upgrade yapmış oldum.

Gelelim Vatan'a. Internet'ten siparişimi verdim, 2. gün UPS ile bana ulaştı. Kutuyu açıp kontrol ettim, herhangi bir sorun yoktu. Eve gider gitmez hemen sistemi açıp kurmaya başladım ki, uydulardan birinin önündeki metal ızgara'nın hafifçe ezilmiş olduğunu fark ettim. Ruh halimi tahmin edersiniz artık. Sanırım paketlenirken bir kablo veya jak hoparlörün ön yüzüne gelmiş. Neyse ertesi gün önce mail attım sonra telefon ile görüştüm. Kargoyla bize ulaştırın kotrol edelim dediler. Ben de Cumartesi ben getireyim dedim ve Cumartesi Topkapi'ya gittim.
O kadar kalabalığın arasında benim derdimi anlatmam, onların da hoparlörü değiştirmesi 5dk sürdü. Setim tamamını arabadan indirmeme bile gerek kalmadı. Yeni bir hoparlör getirip bendekini geri aldılar.
Açıkçası şaşırdım, kesin bir zorluk çıkarırlar diye beklerken bu kadar çabuk, sorunsuz ve kibarca hallettikleri için.
Kötü uygulamaları paylaştığımız gibi iyilerin de hakkını vermek gerekir diye düşünüyorum.
Bir arkadaşım Logitech z-540'ıma talip oldu.
Kaç $ uygun olur her ikimiz icinde? x-530 istemiyor, tutturmuş illa benimkini alacak, ben de masrafa gireceğim :)
Şimdiden teşekkürler.
Ben bulamadım ama belki bilen biri vardır. Şimdiden teşekürler.
Ucuz orijinal almak isteyenlerin dikkatine...

Arkadaşlar dün İstanbul / İstinye D&R'dan Severance-Blade of Darkness oyununu 14 YTL'ye aldım. Warcraft III, bazı NFS'ler falan da vardı yaklaşık aynı fiyata.

Bu arada Blade of Darkness'ı 2 ay önce arşivden çıkarıp tekrar kurmaya çalıştım, CD bir türlü okunmayınca 2 kere Internet'ten kasa kasa çektim her seferinde bozuk çıktı. Tam pes etmiştim denk gelince acayip sevindim. Oynamamış olanlara da bu vesileyle tavsiye ederim.
Şimdiden teşekkürler.
Case'in içinde durdukları yerde bozulmuşlar, sinir oldum. Nereden temin edebilirim?
İlgilenenlere şimdiden teşekkürler.
Grafikler vs... değer mi sizce?
Teşekkürler şimdiden.
Uninstall ettikten sonra farkettim ki save leri almamışım. Bir kere daha oraya kadar oynamaya da üşeniyorum. Bana mine bölümünden herhangi bir save dosyasını gönderebilecek kimse var mı? Şimdiden teşekkürler...
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 14 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 405
İkinci El Bölümü Mesajları: 59
Konularının görüntülenme sayısı: 15.815 (Bu ay: 54)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.