Teğmen
28 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 13 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhabalar.

İki gündür kafamı kurcalayıp beni huzursuz eden bir sorum var.

18/06/2010 tarihinde liseden mezun oldum. 10/01/2011 tarihinde askerliğimi tecil ettirdim. 21/02/2014 tarihine kadar tecilli olduğumu söylediler. Sonra Açık Öğretim Fakültesine kayıt yaptırdım. Adalet'in ilk senesini okudum, bir dersim kaldı ve sonra hiçbir işlem yapmadım. Ders seçmedim, para yatırmadım. (Sanırım kaydım silinmiş oldu.) Şimdi kafama takılan şu:

Bildiğim kadarıyla Açık Öğretim Bürosu otomatik olarak öğrencisi olduğum için ilgili askeri şubeye yazı yolluyor tecil işlemi için. Peki benim 2014 yılına kalan ilk tecilim bozulmuş mu oldu şimdi? Yani ben tecilsiz miyim şuan? Bilmiyorum tam olarak anlatabildim mi ancak ciddi ciddi huzursuzlanmaya başladım bu konuda. Bilgisi olan arkadaşlar cevap verirlerse çok sevinirim.
ya arkadaşlar taa 1 ay önce katıldım.hala kazanamadım.izlenme sayım 1500 ü geçti.
yardımlarınızı bekliyorum.bari bu hafta kazanayım.kafayı yedirtti bu Eti bana.hadi gözünüzü seveyim

link bu

http://www.ayarsizenerji.com/Default.aspx?ID=14916&sec=1&CID=2&Page=1

şimdiden teşekkürler
Arkadaşlar merhaba.Daha öncede yazmıştım ama o hafta kazanamadım.Sizler artık son umudumsunuz.Kısaca yarışmayı açıklayayım.

Yarışmada her hafta videosu en çok oy alan yarışmacıya PSP veriyorlar.Bu haftaki yarışma yarın gece bitiyor.Şu an rakiple aramda 20 puan var.Buda iki kişi demek.Herkes en fazla 10 oy atabilyor.

http://www.ayarsizenerji.com/Default.aspx?ID=14916&CID=2

bu benim videomun linki.siteye girip üye olup oy vermenizi rica ediyorum.yalnız önemli bir nokta var.üye olurken gerçek cep telefonu numarasını istiyorlar.sebebi teyit etmekmiş.arayıp teyit ediyorlarmış.

videomun adı basfootball.gerçi yazdığım link direk benim videoma çıkıyor.altta 5 tane x var.en sağkine tıklarsanız 10 puan vermiş oluyorsunuz.lütfen oylarınızı eksik etmeyin.şimdiden herkese teşekkürler :)
yahu sabahtan beri üye topluyorum.bir türlü geçemedim 1. yi.sürekli 10 puan fazla oluyor benden.dalga mı gerçiyorlar ne anlamadım.

benim videomun linki;

http://www.ayarsizenerji.com/Default.aspx?ID=14916&sec=2&CID=2&page=1

üye olup bu videoya oy verirseniz çok sevinirim arkadaşlar.şimdiden teşekkürler
arkadaşlar.oyun hakkında pek bi bilgim yok.daha doğrusu serverler hakkında.bi arkadaşım getirdi oyunu.fakat arkadaşımın oynadığı serverde iki dakikada 60-70 level olunuyo.pvp deniliyor galiba bu serverlere.işte ben böyle server aramıyorum.yavaş yavaş geliştirmek istiyorum kendimi.tadını çıkara çıkara.anladınız işte.böyle serverler arıyorum.şimdiden teşekkürler.bu arada oyun c6 ymış.
Burada düz mesaj yok.Her mesajı alıntı yaparak yazıyoruz.Ne yazdığınızın önemi yok
Hadi bakalım...
daha önce soruldu mu bilmiyorum.sizce bu cpu 64 bit mi?

541 lerin 64 bit olduğunu duymuştum.bide pc yi aldığımda özelliklerde yazıyodu x64 diye
şimdi buna winxp64 veya vista64 yüklenir mi?
cevaplarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler...
sevdiğiniz insanla tanıştığınız veya ona açıldığınız anı anlatır mısınız?
tabi ki bunlar özel ama şöyle etkili bişey lazım.emin bunun gibi onlarca topic açılmıştır.mesela kırtasiyeci kız topiğine baktım.biri cd ci kız diye bi hikaye paylaşmış.bunun gibi etkili şeyler lazım.geyik yapmayın mümkünse
evet.gelene kapım açık.günlük gibi kullancam burayı
daha önce böyle bi oyun varmıydı bilmiyorum.varsa kusura bakmayın.
oyun şöyle;
birisi melodi yazacak.alttakilerde o şarkıyı bulmaya çalışacak.tek bi şarkıda kısılıp kalınmamak için her 3 kşide bir son mesaj atan istediği melodiyi yazacak.ingilizce,türkçe,almanca vs. olduğunu belirtin ama.baya saçma oldu ama olsun

Not:@mertgs67 in açtığı topikten esinlendim

hadi ben başlıyorum;

nan nan nan nan
nan na-nı nan nan
nan na-nı nan nan
nan na-nı nan nan

nani nani nana
nani-nani nani nana
nani nana nani nana nani nani nani nana
nani nanaaaa

--İngilizce.ama japonca gibi geliyo...

delirdim iyice ya
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Bilgisayar, Eski Filmler, 80ler Müzikleri
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 495
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 9.498 (Bu ay: 54)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.