R

Çavuş
06 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
Gönderileri
başlıkta da belirttiğim gibi chrome otomatik doldurma olayı her sitede çalışmıyor. mesela TSE nin sitesinde durmadan proje giren birisiyim. her seferinde her şeyi yazmak zorunda kalıyorum. tüm ayarlar açık olmasına rağmen asla öneriler kısmı gelmiyor. acaba bu siteden siteye değişiyor mudur? yada flash, java yada herhangi bir sıkıntıdan mı kaynaklanmaktadır?

bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
Arkadaşlar merhaba;

İstenilen kasa da yapılacak olan iş sadece autocad, solidworks ve office programları olacak. Çok kapsamlı bir kasaya ihtiyaç yok. Bunun yanı sıra bu sistemi idame ettirecek bir monitör lazım. Klavye mouse falan bunlara gerek yok. Bütçemiz 2000 lira kasa ve monitörden ibaret başka bir ihtiyaç yok. Mümkünse İzmir içinde şurdan burdan diye bildirirseniz sevinirim. İnternette sistem oluşturulan sitelerdense piyasaya para kazandırmak için lütfen vatanda şu kadar şöyle sistem var demeyelim. Yada en azından mantıklı bir öneri olsun..

Teşekkürler. :)
Arkadaşlar 1, 2 gündür uğraşıyorum. Sitelerde yazan herşeyi yaptım fakat hiçbir şekilde onay almam gereken bölümü göremiyorum. "Error; Click for details." hatasından sonra "ClassNotFound" ve sonuç tekrarlanan hata döngüsü. İlgili resimleri ekliyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Çok önemli bir sıkıntıyı gidermem gerek en acilinden.

Yardımlarınızı esirgemeyin güzel insanlar.

Yaklaşık 2.5 senedir LG G2 kullanıcısıyım. Bugüne kadar kendi hatamla ekran kırılması ve değişimi dışında herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Fakat son 2, 3 aydır ciddi bir şarj sıkıntısı yaşıyorum. Telefonumdan memnunum hızı, kullanımı, alışılmışlığından ötürü değiştirmeyi düşünmüyorum. Ama maalesef bugün bir sıkıntı yaşıyorum; telefon sürekli kapanıyor ve açılıyor, siyah ekranda kalıyor. Hard reset attım ve ardından telefonu 1 saat kadar kullandım o sürede hala 4.4.2 kullandığım için kitkatı artık yükseltmenin zamanı geldi diye düşündüm ve lollipopa yükselttim telefon açıldı fakat hala sıkıntım devam ediyor. Diğer sitelere baktığımda pil ile ilgili bir sıkıntı olacağını düşünüyorlar. Şu anda da sürekli açılıp kapanıyor. Tamire vermeyi düşünmüyorum. Acaba batarya alsam internetten bu sıkıntıyı çözebilir miyim? İlla servis mi görmesi gerekir? Bataryayı değiştirsem sanki düzelecek gibi çünkü %25 in altına düştüğünde ara ara kapanmalar yaşıyordum..
Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Ahaliye selam.

Nvidia gt630 ekran kartına uygun ram, islemci ve en önemlisi anakart olmak üzere onerilere ihtiyacim var.

Hdd 1 tb wd
Zalman 650w-xg power supply

Var elimde bütçe 800 lira.

Meraklı arkadaşları bekliyorum. :)
(o kadar kurcaladım ama en doğru yer burası geldi)

Arkadaşlar Merhaba;

Bluestacks la ilgili bir sorun yaşıyorum. Bluestacks üzerinden Clash of Clans oynuyorum. Bir, iki gün önce herşey yolunda iken şimdi hesaba bağlanamıyorum. 2, 3 tane hesap arasında sürekli geçiş yapabiliyordum. Fakat şimdi giriş yap dediğim de;şu şekilde bir hata alıyorum. Epey beklememe rağmen hiçbir değişiklik olmuyor.

Yaptıklarım;

Bluestacks kaldırdım tekrardan kurdum. olmadı
Bluestacks ı ingilizce yaptım. olmadı
Google Hizmetleri Çerçevesi, Google Play Hizmetleri, Play Store ve İndirme yöneticisi uygulamalarını sıfırladım. olmadı
Uyumluluk modunu xp sp3, sp2, win7 falan da yaptım yine olmadı..

Umarım farklı ve çözüme dayalı yorumlar gelirde rahatlarım. Şiştim anlayacağınız. : ))

Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba.

Acil bir standart dökümanına ihtiyacım var. İnternette aradım fakat bulamadım elinde olan yada yönlendirilebileceğim bir site bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Ayrıntıları aşağıda belirtiyorum.

TS No : TS EN 310
Kabul Tarihi : 07.04.1999
Başlık : Ahşap esaslı levhalar-Eğilme dayanımı ve eğilme elastikiyet modülünün tayini
Kapsam : Bu standard, anma kalınlığı 3 mm'ye eşit ve 3 mm'den daha büyük olan ahşap esaslı levhaların eğilme dayanımı ve eğilmede elastikiyet modülünün tayin edilmesi metodunu kapsar.
ICS Kodu : 79.060.01 Ahşap Paneller-Genel
Standard yayın tarihi : 07.04.1999


Ayrıntılı pdf yada word ya da buna benzer bir döküman arıyorum. Şimdiden teşekkürler.* (Konu doğru yerde mi, yanlış yerde mi, aslında bulunabilir bir şey mi bilmiyorum. şimdiden kusura bakmasın yönetim eşrafı.)
Arkadaşlar Merhaba;

5 Yaşında eğitimli, zararsız, ziyansız bir köpeğim var adı "Tütün"

İş ve şehir değişikliği nedeniyle ayrılmam gerekiyor artık (bana çok koysada.) O yüzden şu an çok acil sahiplendirmek istiyorum..

(Rica ediyorum bu başlığıda sebebsiz, nedensiz, yada açıklama yapmadan "Konu Dışı - Off Topics" e atmayın. Ya da atacaksanız bu konularla ilgilenecekler için bir alt forum açın.)
Arkadaşlar Merhaba;

Klanımıza;

• 90 Level ve üzeri
• TH8 Full ve üzeri
• Binici +4 ve üzeri
• Pekka +3 ve üzeri
• Golem +4 ve üzeri


Kriterlerine uyan, kalıcı, saygılı, bağışlara önem veren, klan savaşlarında lider ve yardımcı liderlerin taktik, öneri ve yönlendirmelerini dikkate alan, arkadaşları bekliyoruz.

Klanımızdan bahsedecek olursak;


Klan Etiketimiz; #JQ9QYJ8

Revolutionary (Lider)
2fan (Yardımcı Lider)
Şizofren Toro (Yardımcı Lider)
Rangil (Yardımcı Lider)
a101 (Yardımcı Lider) (Rangil'in yan hesabıdır.)
khan (Yardımcı Lider) (Revolutionary'nin yan hesabıdır.)

Şu an ki kişi sayımız 30, kazandığımız savaş sayımız 41, klan seviyemiz +4'tür. Klan yükselme XP'miz 2310/3100'dür.Ayrıyetten aşağıda ki dosyaları incelediğiniz de ne kadar yoğun bir paylaşım halinde olduğumuzu görürsünüz. 1 aylık lig sezonu içerisinde ortalama alacağınız asker sayısının 15K olacağına garanti verebilirim. Çünkü genelde sezon sonunda 20K, 25K bağışları çok rahat görüyoruz. Klanın ortalama yaşını soracak olursanız 20 ve 35 yaş aralığındayız. Bu da içeride ki ve whatsapp grubunda ki muhabbetin kalitesini bir nebze olsun sizlere anlatır.

Genel Klan Kuralları;

• Asker isteklerin de seviye belirtmek hoş değildir.

• Genel asker bağışı okçudur. 10 dakikayı geçen diğer asker isteklerine okçu atılır.

• Özel asker isteklerine (Bkn: +5 okçu, Sihirbaz, Binici) sadece Klan Savaşı halindeyken cevap verilir. Ganimet arayışında iken asker özel asker
isteklerine yukarda ki kural geçerli olur.

• Sohbet içerisin de hakaret tabirlerine mahal vermiyoruz. Arada ağızdan kaçan ufak küfürlere itimasımız vardır. İnsanlık hali sonuçta. Ayrıyetten siyaset ve futbol tartışmak yasaktır. Çünkü bu bir oyundur.

• Selam vermeden, kendini tanıtmadan asker isteyenlere kapımız kapalıdır.

• Belirli bir samimiyete ulaştığımız da siz de whatsapp grubumuza gelebilirsiniz. :)

• Lider ve Yardımcı Liderlerle münakaşaya girmeyiniz. İçerde hiyerarşi ve despot bir yönetimimiz yoktur, içeride ki herkes bir üyedir. (bende dahil) Ama aşılmaması gereken kurallarımız vardır ki bu da klanımızı ciddiyete taşır ve sağlıklı bir ortamımız olur.Klan savaşı kuralları;

• İlk savaş hakları ilk 12, son savaş hakları son 12 saat içerisinde yapılmalıdır.

• Genelde herkes bir alt oyuncuya olacak şekilde saldırı yapmalıdır. (Son kullanıcı savaşın durumuna göre yıldız tamamlar veyahut ganimete çıkar.)

• Saldırılarınızı yapmadan önce fikir alış verişinde bulunmak klan savaşı seyri açısından faydalı olacaktır.

• Savaş haritası klan kalelerine yönetimden habersiz düşük seviye asker atılması yasaktır. (Örn: 5. seviye okçu vb.)

• Herkese kapımız açık ancak; "klan savaşına katılırım" şeklinde profilinde belirtip daha sonra savaş haklarını kullanmayan oyuncular klandan atılacaktır. Aynı şekilde diğer kurallara uymayanlar da atılacaktır.Şimdiden soru ve görüşlerinize açık olduğumuzu belirtip, beraber bizimle çarpışacak arkadaşları klanımıza bekleriz.

* Ekteki dosyalarda; Klan adını, etiketi, üyeleri ve bağış miktarlarını görebilirsiniz.
* Gelecek arkadaşlar davet içersinde "donanım haber" olarak belirtirlerse daha iyi olur.

, , , ,
Merhaba arkadaşlar;

Başlıkta da belirttiğim gibi ASUS P5PKL-CM anakartıma uygun ekran kartı ve ram arıyorum şu an makine üzerinde ki ram Kingston 1gb işlemci intel p4 3.02 ghz çift çekirdek 550 wattlıkta coolermaster güç kaynağım var.

Mümkünse en az 2gb ekran kartı ve 2 gb ram istiyorum. Öneri alabilir miyim?
Hakkında
Konum: İzmir, Bornova
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Mesaj Sayısı: 98
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 110
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 4.990 (Bu ay: 114)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.