Teğmen
16 Aralık 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 14 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Hande Yenerin Beğenmedim oyununu gibi sözü olan bir şarkısı vardı.Hata klibinde arkasında 2de bayan vardı.Toplam 3 bayan söylüolardı.Yeni çıktı neydi bu şarkının adı yaw?
Bilen söylesin lütfen!
Bu twinmos ta potansiyel görebiliyormusunuz?Bu Ram için 3.3 voltmod yapmaya değermi?

HALF LİFE TEAM FORTRESS CLASSIC SERVER DOSYASINI BULUP SERVER KURDUK.IP YI VERINCE DIGER MAKINE INTERNETTEN GORUYOR FAKAT BAGLANMAYA KALKINCA CLASS C CLIENT RESTRICTION ERROR GIBI BIR HATA MESAJI VERIYOR.

NE YAPMAMIZ GEREKIYOR?
içine sd kart takabileceğim usb memory olarak kullanabileceğim ses kalitesi güzel ve favori şarkı listesi seçme veya kullanımı çok pratik 50-100 şarkıyı rahatça idare edebileceğim güzel menüsü olan,Equlazer Bassını Tizini ayarlayabileceğim bir MP3 Player arıyorum.

Ne önerirsiniz?Çok uçuk fiyat olmasın 100$ falan civarında max. olabilir.
hot cofee diye bişey kurdum patch tamamlandı ama olaya nasıl giricez bulamadım.Ne yapmak gerekio bunun için?
Mp3 leri Wav dosyaları falan AMR ye çevirmenin bir yolu varmı?
Hangi programla yapabilirim bunu?
sağolun şimdiden.
uyuz Battlefield2 yi kurdum gerekli 2 dosyasınıda monte ettim içine ama oyuna tam girceği sırada windowsa geri dönüyor.Sebebi ne olabilir?

hadi gardaşlar bi el atın halledek şunu
Telefonda hep aynı şeyler sıkıldım artık yeni şeyler arıyorum nereden bulurum bu sesleri oyunları falan.Ama beleş olacak.İndirip tele kurucam.
internete o anda çıkış yapmış tüm program oyun yazılım herşeyin ve açmış olduğu portları en kolay ve hızlı hangi programdan öğrenebilirim?
benden bağlantı kuruluyor ama bana bağlanamıyorlar neden olabilir?

Modemin portu falan mı açmak gerekiyor?

Zoom X4 nereden yapıcam bunu?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 16 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 308
İkinci El Bölümü Mesajları: 20
Konularının görüntülenme sayısı: 6.995 (Bu ay: 56)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.