C

Onbaşı
15 Ağustos 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 106 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Merhabalar,

Bu Modem ve GPON elimde:

• HG8245X6
  • HG8010H

Bunlarin kullandigi ONT id bulabiliyormusunuz, veya bilinen Superonline ONT ID mevcutmu?

Cihaz denemesi yapiyorum, yardimlariniz icin tesekkürler.

Merhabalar,

Yeni Huawei WiFi 6 ONT HG|LG/8245X6 internet Kullanici ve Şifresini bulabiliyorum.

Superonline Sifreler Dakikada bulunabiliniyor.

Bana sadece sifrelenmis (encrypted) Kullanici Sifrenizi PM'den gönderin, bende bunu desifre etmeye calisacam.

Encrypted Sifre nasil bulabiliniz?

• Modemin Arayüzünden Fiber Sifre Bilgilerini gösterin (Gelismis -> WAN) ve Web-Developer Tools acin (F12)
  • "Nokta,Nokta" Sifrenin input type degistirin -> input type = password to input type = text
  • Sifreyi görebiliyorsununz -> (64 chars) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Sonuc:

• 7 Sifre basariyla bulunabilindi.
  • theorim Dogru cikti
  • Baska Test kabul edilmiyecek, en azindan karsilikli cözme yapiyorum (amazon hediye karti), vaktim varsa
  • WiFi Sifreside ayni Yöntem ile sifrelenmis, ayni yöntem ile sifre bulunabilinir
  • root Sifreside muhtemelen ayni yöntemle sifrelendigini düsünüyorum, ayni yöntem ile sifre bulunabilinir
  • Sifrelenme Yöntemi: sha256(md5($pass))

NOT: Bu illegal bir islem degil, ne kurallara aykiri. Kendi sifrenizi ögrenebilmeniz sahibin hakkidir. Konu Adminler ile görüsüldü ve acik kalmasina izin verildi.

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 39
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 264)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.