Er
19 Şubat 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 287 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Maddelere sığmayacak sonuçları olan şey.

-Baz istasyonun bulunmadığı bir yerde şebeke probleminden ve altyapı eksikliğinden dolayı tercih ederseniz hele birde araştırmadan alırsanız elinize bir sim kart ve modemi verip hayırlı olsun dediklerinde her şey için çok geç oluyor.

- Ürün sözleşmesi yaparken belirttiğiniz adres dışında oluşacak herhangi bir sorundan sorumluluk kabul etmiyorlar. Not: Lafta taşınabilirlik özelliği nedeni ile tercih ediliyor.

- Modemin olası bir arızasında sözleşmede belirtilen adres dışında bakım ve onarım ekibi herhangi bir müdahalede bulunamıyor. (Yukarıdaki not ile destekleniyor.)

- Yok kapı kenarında, cam kenarında, televizyona yakın, evin köşelerinde yok duvar diplerinde olmasından kaynaklı çekim gücünün düşük olduğunu iddia ederek sizi içten içe modemin çatıda çanak antenin yanında durması gerektiğine inandiriyorlar.
Not: Çanak anten bir alıcı vazifesi gördüğü için onun yanında ol olduğu takdirde de çekim gücünde düşüş yaşanıyor.

- Olası bir durumda sözleşme iptali talep ettiğiniz de 1 yıl boyunca taksitleri için ekstradan ücret ödediğiniz modemi iade etmenizi talep ediyorlar.

- Tüketici haklarına göre yasa gereği 1 yıldan daha fazla taahhütten sorumlu tutma hakları olmadığı halde kanırta kanırta 2 yıl sözleşmenin yok indirimleriydi yok (ödendiği halde) modemiydi diye diye acısını çıkarırlar.

Hakkında
Konum: Aydın, Merkez
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Mesaj Sayısı: 4
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 72
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 28)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 77 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.