R

Onbaşı
05 Aralık 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
ben oyunu indirdim pc den ve gamepad bağlayarak oynamak istiyorum ama nedense oyunun menüsünde gamepadi kullanamıyorum sonra oyuna girince gamepadimi 2. oyuncu olarak algılıyor ve klavye ile oynamak zorunda kalıyorum bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi ?

merhabalar deadcells de 30 hücre diye hatırlıyorum geniş kılıcı almıştım ve öldüğümde yok oldu ama ama doğduğum yerde cam kavonozların içinde duruyor onu almanın bir yolu var mıdır yoksa tek seferlik bir kılıçmıydı

bu konularda biraz cahilm :D

Merhabalar bildiğiniz iyi olan 2 d oyunlar varsa yazabilir misiniz cup head katana zero ve dead cells i oynadım onlar dışında önerirseniz iyi olur

Birde dark souls oyunlarına hastayım ds benzeri 2d olursa çok çok iyi olur

Sadece parkur öğeleri değilde aksiyon öğeleride olsun
Dark souls 1de sorunsuz çalışan kol dark souls3 de çalışmıyor sadece karakterin hareket etmesini sağlayan analog çalışıyor (kolu PC ye takıp oynuyorum) ne yapacağımı bilemedim hızlı şekilde cevap verirseniz sevinirim

Okuduğunuz için teşekkürler 😀

ori 2 nin %3 ünde takılıp kaldım ne yapmam gerekiyor

Doom 2016 yı indirdim ve kurdum ama oyun
Rusça 30 dk boyunca öküz gibi translate yaptım ama bulamadım birisi aşamalı olarak yazabilir ve video atabilirmi

Öncelikle epic gameste oyun bedava olduğundan beri düzgün şekilde sorun yaşamadan indirip oynadım sonra yaklaşık birkaç gün önce sanırım güncellleme gelmiş güncelledim güncellediktetn sonra oyuna girmmemeye başladı

şöyle oluyor oyuna çift tıklayıp veya epicten açıyorum

rockstar logosu falan geliyor gayet normal gidiyor

hikaye butonuna basıyorum gene herşey normal

hikaye ye bastıktan 10 20 saniye sonra basaüstüne atıyor

okuduğunuz için teşekkürler

Merhabalar gta 5 te sokakta sevdiğim model bir araba buldum ve dikkatli bir şekilde modifiyeciye götürdüm (ufak bir çizik bile olmadı) ve modifiye ettim sonra onu satın aldığım ekstra bir garaja koydum

eğer o araba patlarsa veya yolda kalırsa tekrar garajdan spawnlanırmı ? okuyup ilgilendiğiniz için şimidden teşekkürler

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 17
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 19)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.