N

Onbaşı
12 Kasım 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 48 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Şöyle uzun vadede kullanabileceğimiz bir marka ve ürün arayısındayız.benim bildiğim ve önerebileceğim kyani markası var. organik gıda takviyelerinden oluşan ürünleriyle istediğiniz ürünü ihtiyacınız doğrultusunda kullanabilirsiniz.

Geçenlerde keşfettiğim ve ne güzel düşünülmüş dediğim projelerden bi tanesi önclikle bu bağış bebek sahibi olan yardıma muhtaç ailelere ulaştırılmaktadır. Ayrıca doğum sonrasında ailelere bebek bakımı ile ilgili bilgiler de verilmektedir. Ayrıca doğum sonrasında anne ve bebeğin ihtiyaçlarının karşılanabilmesi amacıyla yeni doğan bebek 12 aylık olana kadar nakdi yardım yapılabilmekte. Bu konuda birilerini bi şekilde mulu etmek beni aşırı heycanlandırfan bi durum oluyor.

Başkan de anlayacağınız sonra egzersizlerden sonra ne zaman yemek yemeliyim siz neler yapıyorsunuz?

İnternette dolanırken karşıma çıkan ve cok merak ettğim bi üründü. öncelikle bi araştırmaya girdim. ürün tamamen bitkisel içerikli olmasından dolayı kullanım süresi boyunca içimi rahat. Düzenli kullanım ile gerçekten etkilerini görebiliyorsunuz söyle ki ben sindirim konusunda kendimi yemek sonrası da hafif hissedebiliyorum.

kırtasiye malzemesi, gıda giyim gibi kullanılabilecek maddi destekte bulunmak istiyorum aslında düzenli olarak yapmak istiyorum ama kimi zaman aklımdan çıkıyor yada üzerinden çok geçmiş oluyor. Bu konuda bana verebileceğiniz bi öneri var mı ?

Yıllardır sporla uğraşan biri olarak protein takviyelerinin hepsini ezbere biliyorum. Ama su sıralar daha organik daha sağlıklı olanlara yöneldim mesela kyani origini keşfettim. Tamamen bitkisel bazlı bi ürün olması yanında yağ yakımı konusunda desteklemesi de çok hoşuma gidiyor.

Ya bu sene kurban kesecek olan vamrı hiç vekaletle falan. Bu sıralar birkaç yerde rastladım da açıkçası yoğunum ve yurt dışında olucam vekaletle kurban kestiriliyomuş bilgisi olan vamrı ?

Genel algı olarak sanki bu sektörü kadınların cogunlukla yapmış olduğu görülsede aslında tercih edilme nedenlerinden bi tanesi genel olarak doğrudan satış işi esnek çalışma saatleri olmasından dolayı aslında ek gelir olarak kadın erkek farketmez herkesin yapabileceği bi iş ben 9 aydır kyani markasıyla iş ortaklığı yapyıroum gayette satış yaparak gelir sağlayabiliyorum .

Merhabalar herkese sindirim konusunda yavaş çalışmasından kaynaklı şişkinlik gibi problemler yaşamaya başladığım için arayışa girdims indirim enzimlerini en azından desteklemesi için bi takviye kullanımına başlasam iyi olur diye düşünerekten bu ürünü buldum herkes memnuniyet önerilerinde bulunmuş sizlerden kullanan var mı ? Yada neler yapıyorsunuz ?

Evet arkadaşlar konu başlığından anlicağınız üzere ben bu sene internet üzerinden kurbanımı kestiricem. Türk kızılayı sağolsun güzel kampanya başlatmış. İnternet üstünden vekalet veriyosun kurban hissesi alıyosun ve onu ihtiyaç sahiplerine dağıtıyolar senin yerine. Üstelik kesimini de onlar yapıyo uygun koşullarda. https://www.kizilay.org.tr/Bagis/BagisYap/266/yurt-ici-kurban-bagisi

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 84
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 118)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 23 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.