Y

Er
13 Ekim 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 17 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Bana hazır 3080 kartlı en ucuz bilgisayar lazım toplama olan fikirlerinizi söylermisiniz

Eşit ağırlığım ayt matematikte 15-20 arası net yapmak istiyorum. Fonksiyonlar,polinomlar,parabol ve ikinci derece denklemler konu ve test olarak bitti başka hangi konulara bakmalıyım kolay konular varsa yazarsanız sevinirim

Merhabalar Çap fasikülleri çözerken zaman kaybetmemek için ilk testleri atlayıp sonları çözmek ne kadar mantıklı yardım olur musunuz...

Beyler Jsga okulunda okuyan var mı ? Geçen sene taban puanları YKS netleri kaç ve kara harp okulundan farklıları nelerdir yazabilir misiniz ?

Beyler acilen cevap anahtarı lazım olan varsa atabilir mi ?

Bu TYT fen mantığını kavramak amaçlı deney videoları izlenir mi ? İzlenirse kanal tavsiye eder misiniz?
Merhaba yardımcı olur musunuz çalışırken belim ve sırtım çok ağrıyor
Merhabalar Yks ders iPad kulllanarak çalışıyorum fakat PDF dosyaları bozuluyor yardımcı olur musunuz mavi renkteki gibi olması gerekiyor fakat kırmızı renkteki gibi oluyor İlk indirdiğimde sorun olmuyor bir süre sonra bozuluyor
Merhaba supara deneme yeşil cevap anahtarı lazım ..
Merhaba Konularda yarı yarıya geldim sizce her gün deneme çözerek çalışmak mantıklı mı kaynak sıkıntım yok iPad’den çalışıyorum
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 44
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 168)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.