Er
15 Mayıs 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Benim şu anda 300 Liram var. Telefonum General Mobile 4G. VR deneyimi yaşamak istiyordum. Marketlerde gezinmeye başladı. Videolara baktım falan. Sonra Bobo VR Z4'ü buldum. Oldukça güzel duruyordu. Almak istedim fakat tamda zamanında stokta kalmamış. Her yeri gezdim fakat bulamadım (Aliexpress te var ama taaa çinden getirtiği için pek güvenemedim. Gümrükte falan kalır param boşa gider diye.) (Bazı sitelerde var ama onlar hiç güven verici durmuyor.) Acaba ne yapmalıyım. Aliexpress'e güvenip sipariş ediyim mi ? Hem Coronada var. Bir sıkıntı çıkar mı ? Corona geçinciye kadar bekleyip sonra mı VR alayım ? Yoksa başka VR modellerine göz atayım mı ? Cevap verirseniz sevinirim.
Arkadaşlar ben şu an bu sitede yeniyim ve birşey sormak istiyorum. Benim bilgisayarım ekran kartı arızalıydı ve şimdide tamamen bozuldu. Artık direkt ekran kartı yok. 4 GB ram var. Windows 10. Neyse işte bilgisayarımda sadece half life oynayabiliyorum. Doom 1 indirmek istiyorum. Sistem gereksinimlerine baktım herşey tam uyuyor fakat HDD 8 GB istiyor. HDD ne demek ? Bilgisayarımın kendisinde var mı ? Sistem özelliklerimin bir fotoğraf ını yollayım mı ? Yardım ederseniz sevinirim :)
Hakkında
İlgi Alanları: Sanal Gerçeklik, Video Oyunları
Forum İmzası:
Bay Muz
Hakkımda:
Ben bir muzum. 🍌
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 7)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.