Onbaşı
20 Mart 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar selam, 10.09.2020 tarihinde hepsiburada dan xiaomi red mi note 9 pro 128gb telefon aldım. Ben aldığımda fiyat 3119 tl idi. Telefon dokunmatiği arızalı geldi. Xiaomi servisinden tutanak alıp hepsiburadaya gönderdim. Değişim istiyorum dedim. Hepsiburada çağrı merkezi iade için 2-7 iş günü, değişim için ise 7-10 iş günü beklemeniz lazım dediler. Tamam değişim olsun dedim. Bu görüşme 25.09.2020 cuma günü oldu. Bugün aradıklarında değişim yapılamayacağı ve paramın iade edileceğini söylediler. Şuan tekrar aynı telefonu almaya kalksam an itibari ile telefon fiyatı 3399 tl. Burada benim suçum ne ki ben daha önce aldığım bir ürünü tekrar yaklaşık 270 tl fazla vererek alayım. Ne yapmam lazım bu konuda?

Edit: Arkadaşlar dün twitterdan HBAysenur u etiketleyerek aynı şeyleri orda da belirttim ilk aşamada bot mesajı gibi durum açıklayıcı bi mesaj geldi sonrasında biraz söylendim. Çabalarım sonucu bana özel 250 tl lik indirim kodu tanımladılar. Burdan da anlaşılacağı üzere ağlamayana meme yok.
Arkadaşlar selam 2011 mazda3 impressive hb aracım var. Yaklaşık 1 yıl önce sunroof düğmesi kırıldı. Servise sorduğumda komple konsol için o zaman 1100 tl istemişti. Elinde orjinal vs çıkma olan veya yurtdışından sipariş edeceğim bir yer var mıdır. Mümkün olduğunca uygun fiyat arıyorum.
Arkadaşlar selam. Sorunumun ne zaman ortaya çıktığını söyleyeceğim daha basit çözüm için. Ben online oyunlar oynuyorum genelde dota2 ve csgo. Laptobum monster abra a5 v13.4 256 gb ssd var ve neredeyse full doldu ve oyunlara girmemeye başladı olup olmadık yerde atmaya başladı oyundan. Ben anakartta sıkıntısı olan eski bir asus laptop vardı 1 tb hddsini söktüm ve mevcut laptobuma taktım. Ssd içerisinde 10 gblik bir yer açtım. Şimdi artık oyundan atmıyor fakat 2-3 dkda bir 2-3 saniye takılı kalıp devam ediyor oyun. Bunun çözümü nedir. Bu arada eski hdd mi biçimlendirmedim henüz onun içerisinde de windows7 kurulu bir de hali hazırda zaten windows 10 vardı. Bu bir sıkıntı yaratır mı?
Hakkında
Meslek: İmalat Mühendisi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 54
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 11)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.