E

Onbaşı
30 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 15 (Bu ay: 0)
Gönderileri
İyi günler herkese,
Anakart bölümüne mi notebook bölümüne mi açacağımdan emin olamadım ama sanırım ikisine uyuyor sorum.

Yaklaşık 2 hafta kadar önce konu açmıştım laptop sorunuyla ilgili. Arkadaşlar laptop'un anakart kısmında sorun var cihaz Asus N53SN SZ129V modelli cihaz. Bu cihaza yurt dışından anakart almak istiyorum çünkü burada 800~ civarı bir ücret çıkardılar. Ama hangi anakarti alacağımı anlayamadım çünkü bunun bir çok versiyonu varmış ebay vs sitelerden​ gördüğüm kadarıyla. Sonu 016 ile biten 012 ile biten vs anakartlar var. Benim cihazda 2Gb Gt550M var. Ben bir kaç tane kart gördüm ama dediğim gibi hangisi uygundur emin olamadım.

Örneğin bu bulduğum bi kart. :https://m.tr.aliexpress.com/s/item/32766673845.html

Bunlar da diğer kartlar

https://m.tr.aliexpress.com/search.htm?keywords=asus+n53sn+motherboard#/

Murat hocam seni de rahatsız etmiyorumdur inşallah senin yurt dışı siteleri, piyasa ve elektronik konusunda bilgili olduğunu bildiğimden senden de bilgi almak istedim.@MühendisMurat
Arkadaşlar iyi akşamlar. Asus N53sn model bilgisayar dün akşam çalışırken​ bugün siyah ekranda kalıyor. Siyah ekran Windows un siyah ekranı değil çünkü ekrana hic bir yazı gelmiyor. Ama laptop'un açılırken üst panelde yanması gereken bütün ışıklar yanıyor ama alt panelde hdd ışığı ilk başlatmada 2 saniye yanıp sönüyor. Altından açtım cihazı. Dahili hard disk in olduğu yeri. Hem HDD yi çıkarıp denedim. BIOS u açacak mı diye. Ama BIOS açılmadı. Ram leri de sırayla denedim ama nafile. Var midir fikriniz ?

Arkadaşlar yukarda düğmeye ilk basıldığı an var. 3. Bölümde ışık yanıyor görüyorsunuz.

Ama burada sönüyor.
2 yıllık temiz kullanılmış galaxy note n 7000 700 TL sadece ankara içi elden teslim 0536 797 90 44
PSP 3004+HOPARLÖR STANDI+EK ŞARJ BATARYASI+ŞARJ CİHAZI+100 ÜN ÜZERİNDE GÜNCEL OYUN 350 TL ANKARADAN ELDEN TESLİM 05367979044
ankaradan UYGUN FİATLI satılık kamera ve dijital fotograf makinası ikinci el temiz kullanılmış aranıyor fiat bildiriniz.ilgilenenlere teşekkürler.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 53
İkinci El Bölümü Mesajları: 41
Konularının görüntülenme sayısı: 3.496 (Bu ay: 11)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.