F

Er
21 Haziran 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 75 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Bu sene 1.sınıfta Mat Fizik ve Kimya göreceğim. Geriye biyoloji çalışmak ve tyt kalıyor. Bir yandan yüksek ortalama istediğim için zor olabilir biliyorum bunu. Yapan var mıdır acaba bunu merak ettim. Yardımcı olabilecek varsa memnun olurum.
Selamlar herkese. Bu sene hazırlığı bitirdim sonraki dönem makine mühendisliğine geçiyorum. Şu an 2,5 ay gibi bir boş zamanım var. Sizce bu süre nasıl değerlendirilmeli? Hatırlamak amaçlı mat-fizik mi çalışayım, çizim programlarına giriş mi yapayım, yazılım mi öğreneyim. Bu konuda fikirlerinizi bekliyorum
Diş hekimi olarak yurtdışına çıkmak zor mudur, hangi özelliklere sahip olmak yurtdışına çıkmaya yardımcı olur? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardım ederlerse çok minnettar olurum.
Bu sene Hacettepe Makinaya yerleştim. Hazırlıktayım. Ama hala kararsızlığı atlatamadım. Bir gün dişe geçiş yapayım diyorum bir gün odtü kimya müh bir gün gazi ee bir gün de diyorum burada kal. Çok kötü bir durum ve bunun sebebi büyük ihtimalle her meslekte kendime uygun olan ve olmayan şeylerin olması. Yorumlarınızı bekliyorum.
Arkadaşlar hazırlık sınıfı öğrencisiyim. Bu sene çizim programı öğrenmek sizce ne kadar mantıklıdır? Yazılım öğrenmek istedim fakat çok karışık geldi bana. Yorumlarınıza açığım.
Forumda genel olarak gördüğüm bir yorum var. Odtü itü vs değilsen fark etmez. Ben Hacettepede okuyacağım. Bu yoruma göre herhangi bir üniversite ile aynı statüdeyim. Bana saçma geldi bu yüzden görüşlerinizi bekliyorum.
Sadece üniversite değil kendini geliştirmekle alakalı diyebilirsiniz onun için de şunu diyeyim. Bence mühendis olmak isteyen her kişi kendini geliştirir.
Not ortalaması ile maksimum ne kadar öne girilebilir? Benim 25k idi mesela ne kadar ileriye çekebilirim?
Bu topluluklara başka üniversitelerden katılmamız mümkün müdür? Kuzenim katılıyormuş galiba da internette kesin bir bilgiye ulaşamadım.
Torna freze cnc gibi şeyler okurken detaylı mı öğreniliyor? Benim bunların ne işe yaradığı hakkında bile bir fikrim yok ne kadar önemlidir bu meslek için ?
Hangi sıralama ile yazdınız ve geleceğini düşünüyor musunuz ? 25723 benim sıralamam belki o aralıkta bilgisayar yazan çoksa gelebilir ama neredeyse hiç umudum yok.
Hakkında
Forum İmzası:


HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Mesaj Sayısı: 2
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 195
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 174)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 23 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.