Yüzbaşı
03 Kasım 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
www.damacanasu.com adresinde anasayfada görünen üyelerimiz bölümü iframe ile yerleştirildi. Adrotator ile farklı 4-5 sayfa değişimli olarak her kullanıcıya farklı şekilde gözükmekte. Bunu iframeden çıkartıp sabit bir div içersinde yine aynı mantıkta nasıl görüntüleyebiliriz.
Siteyle ilgili yorumlarınızı tasarımcı gözüyle yaparsanız sevinirim.
Bir müşterimizin web sitesi yenilenecek. Komple flash ile tasarım yapılacak. İyi derecede FLASH bilen arkadaşların pm veya buradan iletişime acilen geçmeleri rica olunur
Web sitelerimizden biri için belirlediğimiz anahtar kelimeler google da aratıldığında reklamımız kesinlikle çıkmıyor. tüm anahtar kelimeler etkin ve tık başına ücretler gerektiği gibi ayarlandı. Anahtar kelimelerdeki büyüteçlerin üzerine geldiğimizde bir uyarı mesajı alıyoruz. Bunlar ve cevapları şöyle. Kampanya durdurulmuş veya silinmiş değil bu birinci seçeneğin cevabı, az aratılan bir kelime olduğu söylenirse de aynı kelimede çıkan farklı firmaların ilanları var. Sebebini hala çözemedim google a mail atmama ragmen geri dönülmedi bilen varsa yardımcı olmasını rica ederim.
Damacana su sektöründe yer alan tüm firmaların ve bayilerin ekleneceği, müşterilerin evlerine ve işyerlerine aldıkları sular hakkında detaylı bilgi sahibi olabilecekleri bir portal. Tüm arkadaşlarımızın incelemesini tavsiye ederim.
www.damacanasu.com
Hosting sektöründe iddialı bir konuma gelebileceğimizi düşünerek, üniversitelerin bilişim bölümlerinden mezun olmuş kadromuzla yeni bir firma açıyoruz.
Sadehosting.com projesinde benim görevim sponsorluk almak isteyen webmasterları bulmak ve sitelerini ücretsiz olarak host etmelerini sağlamaktır.
Teknik destek ekibimizle beraber sizlere 7/24 hizmet verecek olmamızın mutluluğu ile sponsorluk almak isteyen arkadaşların bana ulaşmasını rica ediyorum.
Bilgisayarı deişmeyi düşünüyorum... Onboard ekran veya ses kartlarının kullanımı bilgisayar performansını ne kadar etkliyo?
Hakkında
Forum İmzası:
haberfirma.comwww.haberfirma.com
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 370
İkinci El Bölümü Mesajları: 13
Konularının görüntülenme sayısı: 3.780 (Bu ay: 15)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Web Tasarım - Programlama
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.