M

Er
23 Ağustos 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 18 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar 5 eylül akşamı 6.45 kk da adamlar konserine davetliyim bu şehirde son günüm açıkcası bir aylık çekilen strese iyi geleceğini düşünüyorum sizler mümkün olduğunca bana yardımcı oldunuz bu konsere gitmeyi düşünen varsa yardımcı olabilirim.(böbreğiniz falan umrumda değil sadece tek gitmektense yanımda birileri daha olsun en azından eğleniyim)
Arkadaşlar 5 eylülde ankara 6.45kk da adamların konseri var bir ay boyunca sizler gibi ben de bu stresi yaşadım sonunda istediğim okul olmasa da istediğim tercihe yerleştim. Benim gibi sizler de bu stresi atmak istiyosanız isteyen bir kaç kişiyle benle beraber davetli olarak konsere sokmayı düşünüyorum böyle bir şey düşünen varsa yazsın aranızda illaki adamlar dinleyen vardır sizin için de değişiklik olur.
Arkadaşlar kendim de olmak üzere bir çoğumuz yoğun bir seneyle beraber bi yerlere yerleştik yapmak isteyip de yapamadığım bir sürü şey oldu şimdi buna son vermenin zamanı geldi bence. Belki sizlerin arasından da adamlar dinleyen seven vardır gibi geliyo. Grup her telden insana sesleniyor yaş cinsiyet farketmeden bu yazdıklarımı iyi okuyun. Arkadaşlar bu grubun gitaristi emre abiyle konuştum kendisi davetli olarak yazacak bilet parası vermiyeceksiniz. Bu konser 5 eylül de Ankara 6.45 kk da bilen bilir güzel mekan bunu değerlendirmek isteyen varsa lütfen yazsın konuşalım netleştirelim 🤘🤘
Hocam bakıyorum bi ben varım galiba varsa bi ses verin be içim rahatlasın
Açıkcası beklediğimden garip geldi 38k ile öylesine yazdığım kırıkkale hukuk geldi daha kötü bekliyodum hatta mezuna kalmayı planlıyodum bu tercih bütün planları bozdu
Sıkıldım artık bundan 3 5 sene önce böyle olacağını tahmin ediyodum. Ne olursa olsun hep umudumu kaybetmedim. Bu sistem elbet insanları üzüyor ama bunun da üstünden gelirim dedim ama sıkıldım artık yoruldum ben eskisi gibi mutlu olmak istiyorum hiçbir şey düşünmeden eğlenmek istiyorum. Senelerce kendimi edebiyat çözüp güzel bir sıralama yapcam diyip avuttum kendimi ama ki kader işte bir kaç hafta içinde sınav sistemi değiştirilip bütün planlarımı bozdu. Olsun dedim bu insanlar nasıl yapıyosa ben de yapalirim dedim. Anladım ki bu işler demekten de öte farklı bir şey sadece kendimi kandırmışım ben bırakıyorum artık benden bir bok olmaz. Belki iyi bir adam olamadım ama kimsenin de adamı olmadım sebepi budur ki hep kaybeden ben oldum galiba. Askeri lise sınavına girdim kazanamadım yine benim hatam tabi sonrasında öğrendim ki benden önce zaten kimlerin kazanacağı belliymiş bu sınava girdim yine istediğim gibi olmadı ne diyim ki ben artık yoruldum o yüzden yokum ama şuna sevinebilirim ki bir haftada gördüğüm tanıdığım sizler çok güzel şeyler yapmışsınız umarım mutlu olursunuz.
Beyler bu saatten sonra düşünmek ya da konuşmak fayda etmez ama size bir şey sormak istiyorum. Biliyorum sizler de kesin bir şey bilmiyorsunuz ama kendi yorumunuzu belirtirseniz hepimiz için aydınlatıcı olur. Sizce devlet üniversiteleri arasında en gözde bölümler arasında başı çeken hukuk tıp mühendislik kaçla kapatır şimdiden teşekkürler.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Mesaj Sayısı: 0
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 62
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 92)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 27 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.