C

Er
10 Temmuz 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Beyler bölümümde ing zorunlu eger geçemezsem aynı üniversitede türkçe bölümlü başka bir bölüme geçebilirmiyim sıralamamda geri olan bölümlere
Üniversiteler müdek 5 yada 10 yıllık veriliyor şimdi benim gittiğim üniversitede müdek bitmesine 2 yıl var ve 2 yıl sonra müdek alamazsa ben müdek diploması alamayacak mıyım ?
orta bir üniversite ve orta bir bölüm mü? yoksa orta sınıfın altında iyi bir bölüm mü ?
(fikriniz cidden benim için önemli troll yapmayın )
soruyu gördünüz
Arkadaşlar herkes iyi güzel yorum yapıyor sıralama hakkında ama şöyle bir gerçek var 0.5 uygulaması artık sadece bir ters için geçerli yani siz sayısalsanız toplam 2 dersten 20-30 net yaptıysanız gelip bir tm ci 31 mat yapsa bile sizi sayısal puanında geçiyor yani bu sene sıralamalar çok geri olacak gibi duruyor özellikle de gerideki öğrenciler için katılır mısınız bilmem ama mühendisliklerin çoğu bu sene açıkta kalır gibi geliyor. Nedeni ise başarı sıralaman 150bin diyelim tm de ilk 30 20 bin tek başina seni matematikte geçti ve sen sayısalda olsan sıralaman 180 k hayırlı olsun 240 bin barajı bu sene için kalkmalı olduğunu düşünüyorum en azından öğretmenlik için bazı üniversitelerde katılır mısınız fikrime bilmiyorum ama gerçek bu gibi duruyor şuan
Arkadaşlar devlet bazı bölümlere 700-1300 tl arası burs verecek sizce bunun nedeni ne olabilir.Eksiklikten kaynaklanan bir ihtiyaç mı yoksa sadece okusunlar diye verilen para mı ?
TYT
T:20
S:6
M:15
F:8

AYT
M:13
FEN:5 OBP:79 SİZCE KAÇ K GELİR?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 59
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 1)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.