M

Teğmen
22 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
benq p52 dizüstü bilgisayarım var ve içinde 2*512 533 ram var anakart 667 yi desteliyor mu destekliyorsa sadece 2 gb 667 ram mi alayım yoksa 1gb*2 ram mi 667 desteklediğini nereden öğrenebilirim cpu bus hızı 667 anakart ati xpress 1150
arkadaşlar benq nun konforlu servis anlayışı var yani bilgisayar bozulunca evden alıyorlar işlemi bittikten sonrada eve teslim ediyorlar soruma gelince ocak ayının 16 sı laptopumu tamir için servise vermek istediğimi ve sorunlarımı saydım ve bana kayıt numarası verildi. ayın 17 sinde de kargocular geldi bilgisayarı almak için ve o gün bugündür parça bekliyor. yarın 30. işgünü ayın 16 sına göre ama benim elimde bir delil yok ama kayıtım benq da da 16 sı görünüyor yarın da yapılmazsa para iadesi talep edeceğim.acaba 16 sından itibaren mi saymalıyım yoksa 17 si mi yoksa onların eline ulaştığı tarihi mi
kablosuz wireless modemin airties rt 205 i cd den yüklüyorum ileri diyorum daha sonra kullanıcı bilgileri ve şifrenin gelmesi gerekiyor ekrana kullanma klavuzu öyle diyor ama o gelmiyor onu yerine ağınızdaki airties ürünleri aranıyor diyor ve en sonunda ağ adaptörleri kontrol ediliyor diyo statik ip proksy tanım ekranı çıkıyor hepsine tik koymuş ve en altta sisteminizde kablolu yada kablosuz ağ bulunamadı diyor ne yapmam lazım
master card ile visa arasında ne fark vardır ?
türkiyede evrensel müzik nedir? ödevim varda yardımcı olursanız sevinirim
arkadaşlar sizin dvd yazma hızınınız ne kadar sürüyor notebookta ben 8x hızında 4.4 gb ı 15 dk de yazıyorum sizce bu normal mi ha bu arada hdd full dolu laptop un markası p52 sizin laptoplar ne kadar sürede yazyor karşılaştırma yapalım
arkadaşlar maksimum 750 ytl ye kasa toplayacağım. ekran kartının ve işlemcinin en az 2 sene idare etmesi lazım malum 2 sene sonra okul bitiyor o zaman daha iyisini alırım hem vista vesaire daha oturmuş olur şu anda 750 ytl yi geçmeyecek biçimde bir kasa toplarsanız sevinirim monitör olmayacak içinde ve ekran kartı da günümüz oyunlarını en azından orta seviyede oynatsın zaten 2 sene gitsin yeter çok uzattım heralde yardımlarınız için teşekkür ederim
arkadaşlar modemin yerini değiştirdik sonra modemi tekrar açtık artık interneti açtığımızda sayfa görüntülenemiyor diyor sonra modemin kurulum kılavuzuna 192.168.1.1 yazınca ekrana gelecek yere admin şifre admin yazınca modemin bilgileirni göreceksiniz diyo yazıyorum dediği şeyleri yine sayfa görüntülenemiyor diyo sorunu nasıl hallederim yardım edin 4 gündür interneti kullanamıyoum
arkadaşlar samsungun bu modelinin servis kodunu biliyormusunuz çok acil lazımda biliyorsanız cevaplarsanız sevinirim çok teşekkür ederim
arkadaşlar ben izmirde öğrenciyim. 20 gün önce izmirden laptop aldım. benim sorunum şu bilgisayarı çalıştırdığımda bilgisyar normal çalışırken bir anda kapnıyor ve 2-3 saat açılmıyor.ve 2-3 saat sonra hiç bir şey yokmuş gibi tekrar açılıyor. ben şu anda samsundayım ve 20 gün buradayım ve burada teknik servis yok sizce ne yapmalıyım? bir de bu sorun giderilir mi yoksa bilgisayarın değişmesi mi gerekir
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 12 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 262
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 6.724 (Bu ay: 128)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.