Çavuş
24 Mart 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri

LoL'de oyun başladığı zaman imleç hızı kendi kendine hızlanıyor. Bu işlem sadece oyun başladığı zaman oluyor oyun bittiğinde eski ayarına geri dönüyor. Oyun ayarlarından fare hızına hiç karışmıyorum orası hep aynı kalıyor. Bu ayarın değişmemesini nasıl sağlarım? Görselde gördüğünüz kısımdaki ayar oyuna girince bir tık artıyor.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/cd/ea/06/cdea0654a8f80d114d30105cfba92a5f.png&t=0&width=480&text=1
HP PAVILION POWER 15-CB008NT Laptobu kullanıyorum kulaklık takınca açtığım videolardaki ses 3 saniye sonra geliyor. Hemen ardından bir video açtığım zaman ses hemen geliyor sorun olmuyor ama videoyu kapatıp 1-2 dakika sonra tekrar başka bir video açtığım zaman ses tekrardan aynı şekilde 3 saniye sonra geliyor. Bu sorun sadece kulaklık takılıyken ve Logitech hoparlör takılıyken oluyor bilgisayarın normal hoparlörünü kullanırken böyle bir sorun olmuyor. Ses driverlerim güncel.
Arkadaşlar ben kitap okurken çok sıkılıyorum kötü tercih yaptığım için, bana hiç sıkılmadan okuyacağım bir kitap önerebilir misiniz?
Kaybedenle Kulübü Yolda filmi vizyona gireli neredeyse 1 yıl olacak ama hala İnternete düşmedi, bunun nedenini ve ne zaman düşeceğini bilen var mı?
Filmin 16 Martta çıkmış olmasına rağmen hala DVD'si çıkmadı. Nedenini veya ne zaman düşeceğini bilen var mı?
PUBG çözünürlük değişmiyor. İnternetten araştırdığım tüm çözümleri denedim ama işe yaramadı. Ekran kartım GTX 1050.
PUBG çözünürlük değişmiyor. İnternetten araştırdığım tüm çözümleri denedim ama işe yaramadı. Ekran kartım GTX 1050.
Pubg çözünürlük değişmiyor. İnternet'ten araştırdığım tüm çözümleri denedim ama işe yaramadı. Ekran kartım GTX 1050
PUBG'de çözünürlükte sadece 1920x1080 ayarı var diğer ayarlar gözükmüyor. Appdatadaki ayarları yaptım ama yine de olmadı çözümü nedir?
Hakkında
Meslek: öğrenci
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 45
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 157 (Bu ay: 156)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.