S

Onbaşı
23 Mart 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 42 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar. Eski oyunların ve programların cdlerini hangi siteden satın alabilirim?

Merhabalar. Eski oyunların örneğin Fifa 10 , Pes 2012 gibi oyunların demo sürümlerini hangi sitede bulabilirim?

Eski oyunların cd'lerini bulabileceğim bir site var mıdır? Amazon.com'a baktım ama fiyatları yüksek.

Arkadaşlar eski pc oyunlarının kutulu bir şekilde cdlerini hangi sitede bulabilirim? Amazon.com sitesi var ama fiyatları çok yüksek. Güvenilir bir şekilde satın alabileceğim site var mıdır?

Merhabalar. İstanbul'da eski retro oyun konsollarını bulabileceğim bir yer var mıdır?

Ben bir gameboy advence sp almak istiyorum. Bütçem 200-350 arası. Ödemeyi ininal kart ile yapmayı düşünüyorum. Bulabileceğim bir site var mıdır?

Sevimli kahramanlar çizgi filminin tüm bölümlerini türkçe dublaj şeklinde nerede bulabilirim? Cevaplarınızı bekliyorum.

Usenet nedir ve ne işe yarar? Usenet'ten oyun veya film indirilir mi? Usenet'ten dosya indirmek istiyorum ama tam bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba arkadaşlar bilgisayarda bilgi yarışması tarzında oyunlar arıyorum bilgisayara indirebilen bir bilgi yarışması oyunları varsa paylaşabilir misiniz?

İstanbul'da eski oyun konsollarını bulabileceğim bir yer var mıdır?

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 30
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 21 (Bu ay: 334)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.