E

Er
07 Ocak 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar herkese merhaba öncelikle şuanki güncel piyasanın durumu malum 301 ler i20 ler vs. 100-120 olmuş benimde düşüncem şu yöndeydi onlara vereceğim parayla Chevrolet cruze 2.0 dizel almaktı bakımlı temiz ilk sahibi sayılabilecek birisinden 120.000 km de buldum aracı lakin çevremde ve aile büyüklerimden herkes alma cruze a o para verilmez diyor ama 2012 i20 ya da 2015-16 model C-elyyse neyse onlara o paralar verilir diyorlar benim beklentimde öncelik güven çok kararsız kaldım ama gönlüm cruze da 2.0 olanında tabiki alınır mı alırsak özellikle sahip olan kişiler nelere dikkat etmek gerekiyor kroniği nedir bu 2.0 ların yardımcı olursunuz sevinirim.

Arkadaşlar herkese merhaba öncelikle şuanki güncel piyasanın durumu malum 301 ler i20 ler vs. 100-120 olmuş benimde düşüncem şu yöndeydi onlara vereceğim parayla Chevrolet cruze 2.0 dizel almaktı bakımlı temiz ilk sahibi sayılabilecek birisinden 120.000 km de buldum aracı lakin çevremde ve aile büyüklerimden herkes alma cruze a o para verilmez diyor ama 2012 i20 ya da 2015-16 model C-elyyse neyse onlara o paralar verilir diyorlar benim beklentimde öncelik güven çok kararsız kaldım ama gönlüm cruze da 2.0 olanında tabiki alınır mı alırsak özellikle sahip olan kişiler nelere dikkat etmek gerekiyor kroniği nedir bu 2.0 ların yardımcı olursunuz sevinirim.

Öncelikle herkese selamunaleykum;
2000 model vectra b 2.0 cdx manual aracım var yolda giderken 4. Vites 2000 devirde gaza sonuna kadar basıyorum sanki böyle ağır ağır hızlanıyor yavaş yavaş ivmeleniyor neyse bir gün çevre yoluna çöktüm redline a kadar çevirdim ama 1-2-3 çok güzel ivmelenmesi ama sanki 4 de atınca araba bi kasılıyor gitmek istemiyor 5 te de aynı 160-170 den sonra araç bi ağırlaşıyor alalı 2 ay oldu yağ yakmıyor bir şey yapmıyor. Bütün bir de benzinde denedim aynı şeyi gene aynı gibi geldi ama biraz daha iyiydi LPG den 170 ten sonra baya ağırlaştı belli olacak bir şekilde ivmelenmesi düşüyor ve beni rahatsız ediyor araştırıyorum araştırıyorum bulamıyorumda Bilgi sahibi olanlar daha önce vectra sahibi olanlar düşüncelerine ihtiyacım var
Arkadaşlar aranızda yeniyim chevy aveo 1.3D ltz almayı düşünüyoruz artıları eksileri nelerdir kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
Hakkında
Meslek: işçi
İlgi Alanları: arabalar
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 12 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 44 (Bu ay: 44)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.