C

Onbaşı
08 Kasım 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 8 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar ben bu sene yurtdışına çıkacagım için kayıt yenileme yapmadım, ücretini ödemedim yani, tarihi de geçti, bugün ders seçim işlemleri başladı, dedim bi gireyim bakayım belki bedava okurum, girdim baktım aktif ögrenci konumunda görünüyorum hala, normalde pasif ögrenci yazması gerekie kayıt yenilenmediği için, ders seçim işlemlerine girip onu da onayladım :D yurtdışına gitmekten vazgeçtm bedava okuyacagım bu sene
Arkadaşlar ben okudugum okuldan memnun değilim, şimdi bazı sebeplerden dolayı yatay geçiş yatamadım, ilk dönem okulu dondurul ikinci dönem merkezi yatay geçiş ile başka okula geçmek istiyorum, yalnız sormak istediğim birşey var, merkezi yatay geçiş ile geçiş yaptığım üniversite benden tüm senenin ücretini mi alacak yoksa yarım dönem ücreti mi?
Olum dalga mı geçiyorsunuz adam , passata 200 bin veren var :D poloya 100 bin veren :D 130a falan megane alan var :D
Arkadaşlar yaşım 23 150bin lira param var, çok baktım inceledim falan, benim için en önemli şey arabanın görüntüsü, bu fiyat bandında rn beğendiğim 5.20 oldu, sizce alınabilecek en şyi araba nedir bu fiyata?

Edit: Arabayı kendim alıyorum, baba parası falan değil
Beyler dün yeni bi laptop aldım, alır almaz ilk işin güncelleme yapmak oldu, güncelleme %99a geldi kaldı öyle, uyudum uyandım hala %99, internette bi kaç yazı okudum, yeni oldugu için format atmak iyimiş falan, kapattım pcyi açtım, sıfırladım bilgisayarı ama yaklaşık 3 saat oldu hala %3 çok yavaş ilerliyor
Arkadaşlar teknosadan yeni asus laptop aldım, format atmak gerekiyormuş gibi yazılar okudum, gerek var mı?
Arkadaşlar iphoneun içinde olan zil seslerini hiç begenmiyorum, daha dogrusunu söylemek gerekirse samsungun over the horizon müziğini aşırı çok beğeniyorum, sırf o zil sesi için samsung almayı düşünmüştüm o derece :) iphoneda bunu kullanmak olmaz şimdi, samsungun over the horizon müziğine benzer bildiginiz var mı güzel
Şimdi ben üni 2. Sınıf ögrencisiyim, geçen sene okulla uzaktan yakından alakasız bir insandım, ilk dönem 4 ikinci dönem 2 dersten kaldım, okulu hiç sevemedim o yüzden öyle kötü geçti, ama bu sene adma gibi çalışıp yatay geçiş yapmak istiyorum, şidmi şöyle bir durum oluştu, ben ilk dönem 4 dersten kaldığım için bu dönem 2 tane ders alamadım, kredi yetmedi, geçen sene ki derslerden 1i hariç hepsini verdim, 2 tane alamadıgım dersler var ve toplamda 3 tane alttan dersim olucak, 1. Sınıf dersini yaz okulunda veririm, ama alttan dersim kalacagı için yine sıkıntı olucak, çünkü hem ortalama düşüyor hem de alttan ders oldu mu kabul etmiyorlar, şimdi merak ettigim şöyle bir şansım var mı, Ben bir daha ki sene yatay geçiş yapmak istedigim okulda 2. Sınıftan başlamak istedigimi söylesem, 1. Sınıf ortalamam mı alınır, yoksa 2 senenin ortalaması mı, şimdi mantık olarak düşününce benim sadece 1. Sınıf ortalamamı almalılar ama sistem nasıldır onu bilmiyorum
Not:Geçiş yapacagım okul Medipol Üniversitesi
Arkadaşlar boy 177 178 civarı, spora başlayalı 3 ay oldu, başladıgımda 58 kiloydum, aşırı zayıflıktan başladım spora, şuan 66 kiloyum spor sayesinde, ama 3 aydıe aynı programı agırlıkları arttıra arttıra yaptım, bu programda bir günde bütün vucudu çalıştırıyordum, bu program hem aşırı yorucu hem de çok uzun sürüyor, spora giderken, gitmesemmi diye 50 kere düşünüyorum, artık bölgesele geçmek istiyorum, full vücut yapasım yok artık, çok aksatmaya başladım, internette çok fazla farklı programlar varc sizin önerdiğiniz bir program var mı, hergün bi bölge yapmaya karar vermiştim en son ama daha yeni oldugum için verimsiz oldugunu yzıyorlar hep
Arkadaşlar telefonu alalı 2 hafta falan oldu saha, yeni farkettim, telefonun sol üst bölümünde ölü pixeller ve sanki buharlaşmış gibi bir görüntü var orda, arka kameranın içinde beyaz bir nokta var toz gibi, ne olduğunu anlamadım, şimdi ben bu telefonu götürsem ekran ve kamerayı mı değiştirirler yoksa swap cihaz mı verirler, ben ekran ve kameranın değişmesini istiyorum, bide değişti diyelim, taktıkları ekran ve kamera 0’mı olucaktır?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 33
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 991 (Bu ay: 118)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.