F

Er
01 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Öncelikle herkese iyi forumlar.

Bütçem 125 bin TL

Nasipse ilk aracım olacak ve ailemle birlikte kullanım için istiyorum.

Önceliğim ilk aracım olacağı ve şoförlük tecrübemin çok olmadığını düşünürsek güvenlik.Daha sonra yakıt tüketimi, km ve performans diyebiliriz.Almak istediğim araçta kar amacı gütmediğim için 2. el satış rakamları elden çıkarma vs. çokta önemli değil.

Aklımda 2. el olarak

2014+ i20 - 2011-2012 peugeot 308 -2014+ seat ibiza ve toledo -2014+ kia rio gibi araçlar var bu araçların alıcısını üzmeyecek temizlikte ve km de olanlarını araştırıyorum fakat karar vermek benim için çok zor.Bu araçlar içinde en çok kafama yatan kia rio neden diye sorarsanız en düşük paketlerinde bile güvenlik unsurlarından taviz vermiyorlar tasarımıda bana hitap ediyor ufak oluşu acemilik atmak için uygun gibi.kardeşi i20 de ise jump paketler bomboş 2 airbagden fazlasını layık görmemişler.İbizalarda çok farklı değil.Toledo çok cazip fakat bütçem gereği biraz temizlikten taviz vermem gerekiyor.Peugeot hakkında çok tutarsız yorumlar mevcut hantal diyende var peugeot arabadan başkasına binmem diyende var.Değerli fikir ve tecrübeleriniz karar vermemde çok yardımcı olacaktır.Bunlar dışında tavsiye verebileceğiniz araçlar varsa lütfen yazın.Çok geniş bir yelpaze olduğu belki de benim için en uygun aracı hiç göze almamış olabilirim.

Herkese iyi forumlar

Öncelikle herkese merhaba,

yeni bir sistem birleştiriyorum ve bu sistemde sapphire r9 290x tri-x 8GB gpu olacak freesync teknolojisini verimli kullanmak istiyorum araştırdığım monitörler

ViewSonic XG2401 24"

http://www.gameekstra.com/VIEWSONIC-24-XG2401-144HZ-FreeSync-PROFESYONEL-OYUNCU-MONITORU,PR-6224.html

Asus MG248Q 24"

http://www.gameekstra.com/Asus-MG248Q-1Ms-144Hz-free-sync-Oyuncu-Monitoru,PR-5474.html

bu iki monitörde birbirine çok yakın özelliklere sahip gerektiğinde konsol da bağlayacağım.

ViewSonic monitörde + 2x usb 3.0 ve fazladan bi HDMI girişi var

Asus ta ise tam olarak içeriğini bilmediğim NVIDIA® 3D Vision® var ki inceleme videolarında sıkça bahsediliyor.Bunlar benim dikkatimi çeken farklılıklar eğer sizde bi avantaj veya dezavantaj olan bi durum görürseniz lütfen paylaşın.çok hakim olduğum bi konu değil.

fiyatları birbirine çok yakın bu yüzden karar vermek daha da zorlaşıyor.değerli yorum ve tavsiyelerinizi esirgemezseniz sevinirim arkadaşlar.şimdiden teşekkürler.

herkese iyi forumlar
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Kendime yeni bir sistem birleştirmeyi düşünüyorum.ekran kartım mevcut bu yüzden gpu etrafında şekillendirmem gerekiyor sistemi.sizce aşağıda belirttiğim donanım nasıl. iyi kötü her türlü fikrinizi tavsiyenizi yazarsanız sevinirim bu sistem bana yaklaşık 3000 TL ye mal olacak. şimdiden teşekkürler. iyi forumlar

intel i5 6600K cpu

Asus Z170 pro gaming mainboard

Crucial ballistix sport LT rd 16 GB DDR4 2400 ram

Sapphire R9 290X TRI-X GDDR5 8GB 512Bit AMD Radeon DX12 gpu

samsung 850 pro 256gb SSD

3 TB xxx HDD

Scythe Mugen cpu cooler

corsair rm750x psu

Aerocool P7C1 tower

arkadaşlar launcherdan sorunsuz giriyorum oyun bulunuyor karakter seçme ekranında karakteri seçtiğim anda veya bazen smite teleport vs seçerken oyun kitleniyor ve pc nin hiçbir fonksiyonunu kullanamıyorum güç düğmesinden kapatmak zorunda kalıyorum çok seyrekte olsa problemsiz oyuna girebiliyorum ama çoğunlukla bu hatayı alıyorum repair denedim internetten araştırdım benzer problemlerdeki çözümleri denedim olmadı. fikri olanlar yardımcı olurlarsa sevinirim herkese iyi forumlar iyi oyunlar dilerim teşekkürler şimdiden
Merhaba arkadaşlar,

2 buçuk sene kadar önce lenovo y560 aldım bilgisayarımdan gayet memnunum fakat küçük bir problemi var bilgisayarın hoparlörleri aktifken donmalar yaşıyorum müzik video oyun hepsinde oluyor bazen çok seyrek bazen çok sık ama kulaklık takılıyken kesinlikle donmuyor bilgisayar donduğunda sesi kapattığımda direk akıyo herşey düzeliyo farketmem baya güç oldu bu problemi.sizce problem neyden kaynaklanıyor olabilir?şimdiden teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 15
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 659 (Bu ay: 5)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.