E

Onbaşı
28 Mayıs 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri

arkadaşlar merhabalar sistemim şu şekilde

anakart: h55ms2h

işlemci: i3 560

ram:4+2 kingston 1333 mhz

hafıza: 500gb hdd

psu: 200w

bu sisteme önerebileceğiniz düşük bütçeli ekran kartı cs,valorant,lol oynatacak şekilde

aklımdaki ekran kartları: r7 240 2gb, gt 710, gt 420, gt 730

sizin düşüncelerinizi önemsiyorum 600 tl bandında alabileceğim en ideal ekran kartı tavsiyelerinizi bekliyorum

arkadaşlar öncelikle s.a konuyu yanlış yere açtıysam af ola daha yeniyim
sizden bir istekte bulunacağım
şimdi öğrenciyim ve maddi sıkıntılar ister istemez oluyor bu yüzden bana önerebileceğiniz internetten kazanç yaptıran bir site varmı kendinizinde kullandığı mining sitesi de olabilir yatırım da yapabilirim eobot iyi deniliyor fakat bir bilgim yok maalesef öneri sunarsanız sevinirim
Öncelikle selamün aleyküm
Samsung galaxy j5 telefonumun ekranı tamamen bozuldu dokunmatikte çalışmıyor içinde önemli belgeler dosyalar felan var ve telefon hafızasında tüm hepsi. Usb ile pc ye bağlıyorum fakat ekran bozuk olduğundan onayda veremiyorum usb hata ayıklama modu da kapalı ne yapmam gerekiyor cevaplarsanız sevinirim.
ÖNCELİKLE HERKESE MERHABALAR ARKADAŞLAR. SİZLERE BİRKAÇ SORUM OLACAK.
1- KENDİM EVDE MÜZİK KABİNİ YAPMAK İSTİYORUM (ANFİLİ) FAKAT İYİ ANFİLER PAHALI OLDUĞU İÇİN ANFİ KARTI(SES KARTI GİBİ) BUNDAN ALMAYA KARAR VERDİM AMA BU ALACAĞIM ANFİ KARTIN ÖZELLİKLERİNİ BİLMİYORUM VE İLK İSTEDİĞİM BANA ÖNEREBİLECEĞİNİZ ANFİ KARTI
2- ANFİ KARTININ ÖZELLİKLERİ 3 YADA 4 ADET HAPORLORE BAĞLANABİLECEK VE 1 ADET BAS BAĞLANABİLECEK
3- BUNU ARABA İÇİN TOPLAMAYI DÜŞÜNÜYORUM BU YÜZDEN SES VE BASI İYİ OLACAK
4-HAPORLORLERİN GÜCÜ 4 OHM 5 WAT ( BU OHM VE WAT NE ANLAMA GELİYOR BİLMİYORUM AMA EVİMDEKİ HAPORLORÜN ÜSTÜNDE BU YAZIYOR) DAHA FAZLADA OLABİLİR
5-BASIN GÜCÜDE 4 OHM 15 WAT (BİRAZ DAHA YÜKSEĞİ OLSA DAHA İYİ OLUR)
VE SON OLARAK İSTEDİĞİM ŞEY BU İSTEDİĞİM ÖZELLİKLERDE YADA YAKIN OLAN BİR ANFİ KARTI ÖNERİRSENİZ SEVİNİRİM İNTERNETTE ANFİ KARTLARA ÇOK BAKTIM FAKAT ANLAMADIĞIM İÇİN KONU AÇMA GEREĞİ DUYDUM CEVAPLARSANIZ VE İYİ BİR ANFİ ÖNERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 21
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 413 (Bu ay: 12)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.