T

Er
04 Mayıs 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
TürkNet 10 Ağustos 2017'den beribeni hem nakil hem arızalar nedeniyle mağdur etti ve internet hizmeti vermedi. Ön ödemeli olan TürkNet, Ağustos ayı faturasını ödediğim halde 10 Ağustostan sonra nakili 14 günde tamamladı bu sefer arıza var dedi yine hizmet veremedi ve bugün Eylül ayının faturası geldi ve 59.90₺ olan fatura 56.44₺ olarak geldi 13.55₺ olan indirim hizmet veremedikleri nakilin ücretine gitti. 6 Eylül'de tekrar nakil yaptım ve 32 gündür hizmet alamıyor olmama rağmen fatura ödemem istendi. Bu süre zarfında hem bir öğrenci hem de web işleriyle uğraşan biri olarak 25gb mobil internet harcadım. 300-400₺ zararım oldu ama yinede fatura ödemem gerek.

@TurkNetDestek

https://www.sikayetvar.com/turknet-7-is-gununde-bitecek-denen-nakil-islemi-7-is-gunu-sonunda-hala-baslamis-bile-degil

TurkNet 7 İş Gününde Bitecek Denen Nakil İşlemi 7. İş Günü Sonunda Hala Başlamış Bile Değil!

10/08/2017 tarihinde başlattığım nakil işlemleri 7 iş günü içerisinde tamamlanacak dendiği halde bugün 18/08/2017 tarihinde bitmemiştir. 7 iş günü boyunca herhangi bir dönüş sağlanmamış. 7. iş günü sonunda bununla ilgili tek geri dönüş ise bugün saat 16:05 tarihinde yine kendilerine ulaşmaya çalıştığım sırada (15 dakika hatta bekledim) aradıklarında olmuştur ki o sırada yanıt veremedim.
Kendilerine adresimi birkaç kez doğrulattığım bundan önceki 3 senede 2 farklı firma aynı adrese nakil işlemini sadece 2 iş gününde hallettikleri halde kendileri adresimle ilgili sorun yaşamışlar ve 7 iş günüdür bir sonuca ulaşamamışlardır. Hatta 7. iş gününde daha yeni nakil işleminiz başlamıştır SMS'i gelmiştir. Firma yetkilileri ise bana sadece ivedilikle hallediyoruz cevabı vermişlerdir (Yine ben aradığımda).

Bugün 21.08.2017 ve hala TurkNet nakil işlemi onaylanacaktır diye bilgi veriyor. Bu bilgiyi de yine ben kendilerini aradığımda öğreniyorum. 11 gün boyunca beni bu kadar mağdur eden başka bir firma daha olmadı.


Arkadaşlar normal olarak kullanacaksanız TurkNet iyi ancak emin olun nakil işlemi yapmak gibi ihtimaliniz varsa sakının.
Hakkında
Konum: Hatay
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
GM 5 Plus D
Operatör
Turkcell
ISS
TurkNet
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Mesaj Sayısı: 6
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 7
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 775 (Bu ay: 12)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 105 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.