D

Onbaşı
16 Mart 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
rose mini uydu alıcısı sifresini unuttum fabrika ayarlarına dönemiyorum
Arkadaşlar kamera görüntülerini kablosuz aktarmak için nanostation m5 modelini aldık. Yalnız arayüze giremiyorum.
192.168.1.254
192.168.1.200
192.168.1.100
192.168.1.10
Gıbı birçok ip denedim ama hangisini girersem gireyim internet var görünüyor ama ne internete nede arayüze giremiyorum. Ip değişiminden dolayı niye internet gidiyor kaçırdığım nokta neresi acaba.
Selamun aleyküm arkadaşlar ben 17 metre şerit ledi 1 saat çalıştıra bilecek bir ups önerisi istiyorum
Led 3 çipli 250w 24 amper ediyor 1 saat elektrik kesintisinde çalıştırabilecek bir ups lazım ben int 600w yazan bir tane alayım dedim 2 saat götürür diye düşündüm ama öyle olmuyormuş dediler hesaplamada neye dikkat etmemiz gerekiyor.şimdiden Teşekkürler
Selâmün aleyküm arkadaşlar ben 20 metre led 3 çipli olandan taktırdım ve bunun elektrikler gittiğinde bi süre çalışmasını istiyorum biraz araştırma yaptım herkes farklı farklı söylüyor linkini vereceğim ups kaç saat idare eder acaba
http://www.hepsiburada.com/tuncmatik-lite-ii-1000va-line-interactive-ups-tsk5208-p-BD801891?magaza=Btsiparis
Arkadaslar bizim merkezi uydu sistemimizde resimlerimlerini aktararak sorunu dile getireceğim inş bir çözüm yolu bulabilirsiniz.

Resimde gördüğünüz gibi 4 adet multiswitch var ilki baff 9/32 ikinci baff 9/12 üçüncü next 9/24 dördüncü next 9/16

sorumda şu üstteki iki baff marka olan sinyal kalite ve güç yüksek alttaki iki next olan sinyal kalite ve güç düşük

Resimdede ölçümler ortada bu alttaki iki switchin kalite ve gücünü nasıl yukseltebiliriz.
Aklımdan geçen söyle bir yöntem var her multiswitchi ayırıp 1/4 switch ile elembiden kablo ile 4 m.switch e girmek ve enerjilerini ayrı ayrı vermek böyle kalite ve sinyali yukselte bilmek tabi böyle bir yöntem ile olursa.
Diğeri ise var ise bu 4 switch arasına güçlendirici tarzı birsey koymak. Cevaplar iseniz sevinirim
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 17
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 322 (Bu ay: 54)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.