Çavuş
20 Ağustos 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Beyler üniversite kazanmak dair birçok yararlı konuların olacağa blogumhttps://senkazanamazsin.blogspot.com hesap benim değil özelden mesaj atmayın konuyu paylaşıp çıkıcam
Ksksksksk
Beyler mezunum yazın çalıştım okyanuslardan ort 125 net yaptım dershane açıldı ilk deneme 120 soruydu 105 yaptım kolaydı ikinci deneme fen bilimleri giren bilir hardcore 106 net yaptım sonra turkuaz denemesi olduk 120 net yaptım bugünde girdim bilfen
Ortlama 120 125 net arası gelir hedef 3 5 k arası sizce olur mu lys çalıştım yazın full yani yüzde 80 lys yüzde 20 ygs baktım lysde kendime güveniyorum şimdi girsem fenler 20 üstü mat 50 üstü geo 15 16 yaparım sizce şuan idael mi
Beyler netler 110 üstü olan en kötü 60k dan mezuna kalan WP gRuby arıyorum acil ben acicqktim talep vardı ama sohbet grubuna döndü çıktım sohbet çok çok düşuk olacak acil pm
Sa beyler bu foruma ilk kaydoldugumda meslekler hakkında çok kuşku duyuyordum çünkü herkes o bitti bu atanmaz diyor

1 tip bitti diyen adamı bulun ve 27 yerinden bicaklayin yok ileride makineler insanları ameliyat edicekmisde sallamaya bak bilim kurgudan çıkma yok devlette kontenjan arttığı için yakında doktorlar işsiz kalicakmis yalan fssa fiso bunlar rakip elemek isteyen veletlerin uydurması tip m.o ye kadar dayanıyor insan varsa hastalık var hastalık varsa doktor var bunu unutma git bi doktorlar konuş benim gibi bana inanmıyorsan devlet doktor yetiştirmek için ...unu yirtiyor çünkü kazanmak ayrı bir dert kazaninca bitirmek ayrı ilk cesedini görünce tip okumayı bırakan kaç kişi tanıyorum bi bilseniz doktor olmak kolay mı ki işsiz kalsın sacmalamalar

2 dis hekimliği hayatta bitmez şimdi size soruyorum cebinizde 20 milyar olsa ve dişiniz ağrısa o ağrıdan hemen kurtulmak için o parayı vermezmisiniz ben veririm sonuna kadar insanın çok sık kullandığı yerlerden birisi ağzıdır ve dengeli beslenme arti hijyen kurallarına çok uyulmadığı ülkemizde insanların dış sıkıntısı çekmesi normal özelde baya ugras vermeniz gerekir taninma iyi eğitim ama devlete girip krallar gibi yasarsiniz

3 muhendislik
Beyler temel muhendislikler bitmez kimya tip muhendisligi falan hakkında bişey diyemem ama pc inşaat elektrik elektronik makina endüstri bitmez adam vanda pc muhendisilgi okumuş diyor ki bu meslek bitmiş is bulamiyorum uni köpek gibi fark ediyor kim be derse desin odtu itu yıldız boğaziçi vs bunlara gidin unidede yatmayın zaten bunlarda yatamazsiniz kötü unide çok zor ama yapabilirsiniz ama işsiz kalma oranı yüksek

Eczacilik 10 senedir bı bitmedi haaamjna
En kötü diplomayi kirala sat yada kendin kur puanlar belli zaten girmek zor

Arastirnalarim bunlar hedef 3k marmara tip herkeze kolay gele

Para için değil insan için okuyun
En kötü 60 k dan mezuna kalıp hedefi en kötü 10 k olan arkadaşlar 6 kişiyiz 15te bitcek pm atın gelcekler
Beyler sınıflar açıklandı da hangi sınıf 1 . Sinif bilen var mı
Sa beyler bayanlar piyasada yeni basım kitaplar çıkıyor ve ayrı ayrı yorum isteyenler oluyor ben kendimi anlatıyim inanmayan inanmasın inanın gram umrumda degi mezunum yazın hiç birakmadim zaten mezuna kalicagim biliyorum lys günü lysden çıkıp test cozdugumu biliyorum günde en az 10 Max 12 13 saat ders çalışıyorum etüt merkezine yazildim daha başlamadı

1. Kida denemeleri
Arkadaşlar piyasada az deneme var zaten buda güzel bir yayın ve sorulari osym tarzı çözmedin izi tavsiye ederim ortalama bir dershane deveneme sınavıyla eşdeğer matamatığı diğer derslere göre daha zor hepsini cozdum

2. Okyanus 5li deneme
Arkadaşlar bu deneme kida dan biraz daha kolay çözümleri internette var ama iğrenç bi anlatim var Robot gibi o yüzden net cozumleri ne güvenmeyin deneme genel hatlarıyla başlangıç için İdeal bilgilendirici soruları var hepsini çözdüm

3. Okyanus 10 lu dışı turuncu

Beyler bu bir rezalet soru yanlışları osymden uzak soru tarzları türkçede 2. Cevapla sorular bence bundan uzak durun aldım 3 4 tane çözdüm 6 tanesini bıraktım

4. Bry c serisi biyoloji

Bugün bitti :) bu kitapta soru çeşidi fazla görsel içerikli sorulari bolca mevcut bazı soruların cevap anahtari nda yanlış internet sitesiyle uyusmuyor bry cepte uygulaması ve sitesi güzel anlatim 20 tane dinlediysem 18 ini anlarım tavsiye ederim

5 bry kimya c serisi

Arkadaşlar kimya zaten kolay soru çeşidi çok fazla yok buda iyi bir kitap yüzde 50 sini bitirdim Saçma sorular yok 15 üstü net isteyen herkesin cozmesi gereken bir kitqp

6. Eiş yayınları ygs kimya
Ygs kimya zaten aşırı basit bu kitapta sacma sorular mevcut yani osymden uzak ama genel hatlarıyla cozulenilecek bir kitap bana kalsa palme nin yanında hicbirsey ama palme daha cikmaxi

Not daha çok kitap var konu beğenilır ve ilgi görürse yarın devamını yazarım
WP grubu arıyorum hedef 5 K olucak en kötü 60k dan girilicek normalde WP kullanmıyordum ama sorularım arttı kişi sayısı ortalama 15 olsun böyle br WP grubu varsa pm
Şimdi herkez herkezin seviyesi farklı kimi 3 saat falab demesin normal bi anadolu lisesiyım 11de normal 12de köpek gibi abandim mezuna kaldım ben sabah 6 da kalkiyorum aksam 10 da bırakıyorum arada yemek ihtiyacı harica bişey yok tv falab aradara foruma bakıyorum ilk 3k kaç saat çalışmalı
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 130
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.867 (Bu ay: 1)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 17 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.