Er
29 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
362969 Gün Cezalı
357711 gün 5 s. 15 dk. kaldı
Gönderileri
arkadaşlar bu adamların idam görüntülerinin bana linkini verebilirmisiniz ben bulamadım da ACİL
arkadaşlar arkadaşımın biri beni fena bi şekilde işletti yaptığı şeyi anlattı ama ben o programı bulamadım bana yardım edebilecek birileri varsa eğe çok sevinirim BİLGİSAYARDAN BEMİM CBİ ARIYO KARŞIMDAKİ İNSAN (PC) BEN NEDESEM KILIFINA UYGUN BANA KÜFÜR EDİYO bana bu programın adını söliyebilecek birileri varmı acaba?????????
ya arkadaşlar ben bunun başvuru formunu nerden doldurcam ya ben bulamadım dawww.acunilicaliproduction.com bunu denedim ama burda öle bişi yok arkadaşlar bi el atın ya bak eğer ikincisi düzenlenirse TÜRKİYEYİ TEMSİLETCEM HA ONA GÖRE yardımlarınızı bekliyorum
arkadaşlar merakımdan soruyorum bu çinden gelen araçlara ne oldu ya söylentilere göre 2007 de türkiyeye giriş yapcakmış doğrumu????
HAMAHCİ pes 5 kapışamıyomuyuz yaw eğer oluyosa ben orjinal cd alcam bilen biri varsa bana yardımcı olursa sevinirim
ÇOK RAHAT HUZURLU Bİ HAYATIM VARDI VE HUZURUMU KAÇIRACAK BAZI OLAYLAR OLDU 10 GÜNDÜRDE EVİME GİTMİYORUM MORALİM OKADAR ÇOK BOZUK Kİ ANLATAMAM YANLIZIM HAYATIMDA HİÇKİMSE YOK MUTLU Bİ YAŞANTIM YOK HERŞEY KÖTÜYE GİDİYOR AMA YİNEDE BUNLARA RAĞMEN DİRENMEYE DEVAM EDİYORUM ŞİMDİ KİRALIK Bİ EV ARIYORUM AÇIKCASI 550YTL MAAŞLA NASIL EV GEÇİNDİREBİLİRİM ORASIDA AYRI Bİ DÜŞÜNDÜRÜCÜ AMA AYAKTA DURMAK ZORUNDAYIM DİRENMEK ZORUNDAYIM HERŞEYİ YENİDEN KURMAM GEREKİYO ŞUANDA SIFIR Bİ HALDEYİM ALLAH BANA YARDIM EDECEKTİR BUNA İNANIYORUM VE BUNUDA SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM

arkadaşlar aklıma geldi acaba şöle bişey yapsakmı

inciraltından karşıyakaya kadar bisiklet gezisi düzenlesek toplu halde acaba eğlencelli olurmu eğer çoğunluk olur derse tarih ve saat belirleriz ''OLUR'' yada ''OLMAZ'' demeniz yeterli

KATILIMCILARI SÜREKLİ GÜNCELLİYORUM KATILIM TARİHİ BELLİ DEĞİL 10 KİŞİ OLDUKTAN SONRA BELLİ OLCAK ODA OYLAMAYA SUNULACAK

KATILANLAR:

1-02AN
2- ameofonte
3-tony hawk
ARABANIN KASASI TAMAMEN BİTİŞİK DİKKATLİ BAKARSANIZ TAMPON AYRIMI YOK YANİ Bİ BÜTÜN

Hakkında
Forum İmzası:
100YIL
Forum İkinci El İmzası:
referanslarım: goztepeli_TR - baykarizmaizmir -
Hakkımda:
TAEKWONDO: siyah kuşak 1.ci dan
MADALYALAR:4 altın 12 gümüş 8 bronz
BİRİNCİLİK KAZANDIĞIM ŞEHİRLER: izmir,ist,ankara,adana,bursa,antalya,eskişehir

100
YIL
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 14 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 14 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 114
İkinci El Bölümü Mesajları: 40
Konularının görüntülenme sayısı: 6.688 (Bu ay: 69)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.