Teğmen
12 Temmuz 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
evet forumdan kazanan varsa hayırlısı olsun sorularınızı cevaplayabilirim
Evet soru net,bu dev adamlardan hangisi sizin favoriniz.
diğer'iniz varsa,yorumlarınızı yazabilirsiniz
itü mezunuymuş 1500 tl maaşı az buluyor ..
oldu olacak tıp düşünüp sonradan karar değiştirip dişe yönelen,lys açıklandıktan sonra hukuk seçenler whatsapp grubu kurun ..
iö konusunda sıkıntım yok yazabilirim

sdü nün iyi yani şehir-daha çok öğrenci olması ve kampüsü imkanları- antalyaya yakın

kırıkkale'nin iyi yanları daha çok öğretim görevlisi olması ve son yıllarda hakimlik-savcılık sınavındaki başarısı - ankara ya yakın

evet iki üni arasında kaldım son 4 saat her yorumunuz önemli benim için..
Sizce ktü hukuk'u mu kırıkkale iö'yü mü öne yazmalıyım arkadaşlar? bu sıralamalarda olup fikri olan varsa paylaşabilir... Samsun'u yazmayacağım çarşambada olması sebebiyle
ARKADAŞLAR SELAMLAR KONU UYGUN MU BİLEMİYORUM AMA BU SENE SINAV SENEMDİ YAKLAŞIK 8-10 KİLO ALDIM BELİMİN YAN KISIMLARINDA KIRMIZI ÇİZGİ ŞEKLİNDE ÇATLAKLAR OLUŞTU BUNLARI DURDURMANIN VEYA GEÇİRMENİN YOLLARI NELERDİR ?
arkadaşlar bu üniversite/fakültede okuyan veya şehir hakkında bilgisi olan var mıdır acaba??
Arkadaşlar merhaba, KTÜ hukuk hakkında birkaç sorum olacak:

Taşınacağı söyleniyor doğru mudur,taşınacaksa gideceği kampüste başka fakülteler de olacak mı ve eski kampüse yakın mıdır?

Devamsızlık konusu nasıldır?

Maksimum 2 kişilik olan yurtların fiyatları veya tek kişi stüdyo daire tutarsam ne kadara mal olur ?

Cevaplarınız için teşekkür ederim şimdiden.
Hakkında
Forum İmzası:
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that, poof. He's gone.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 220
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.092 (Bu ay: 33)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 139 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.