M

Er
18 Nisan 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Iphone x kullanıyorum 1 ay önce ukraynaya geldim.Burada yeni bir hat aldım vodafone, Türkiyede kullandığım hattımı da getirdim o da vodafone.1 aydır sıkıntısız iki hattı da kullanıyordum yani sms,arama gibi sorunlar yoktu fakat dün Türkiye hattımı telefona taktım ve sms,arama gelmediğini gördüm rehbere baktığımda babamın telefon rehberi bana geçmişti aynı hesabı kullanıyorduk İmassage ve Facetime aktif hale gelmiyor telefona sms arama gelmiyor Türkiyede vodafone müşteri hizmetlerini aradık ve bir sorun olmadığını söylediler muhtemelen ıphone kendi hesap karıştırması yüzünden oluyor her yolu denedim ama çözüm bulamadım fikri olan var mı?

Arkadaşlar birkaç gündür oyunlar oynarken kasma sıkıntısı bilgisayarda yavaşlama vardı.Bende bilgisayarı temizliyeyim dedim kasayı açtım elimden geldiğince temizledim yani dışarıdan bir şey sökmeden sonra baktım yine aynı kasa açık pc yi çalıştırdım ve baktım ki ekran kartı fanı 30 sn çalışıyor sonra duruyor pc 2-3 aylık arkadaşlar yardım edebilirmisiniz???@@
Arkadaşlar 1999 doğumluyum 1.90 boyum 80 kilom var daha önce kulüpte oynamadım size şunu soracağım ben bugun bir büyük kulübe girsem orada kalecileri yakalama şansım var mıdır yetenekli olduğumu var sayarsak yani tabi ki zor olur ancak imkansız mıdır ??? tecrübeli arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum ...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 10
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 186 (Bu ay: 6)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.