K

Teğmen
20 Mart 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
359561 Gün Cezalı
357534 gün 16 s. 33 dk. kaldı
Gönderileri
Sinav biteli 2 gun olmuş . Gittim eski yaz çalıştigim yere basvurdum. Bayramdan sonra belki alirlarmis.eve geldim. Bugün işten geldi annem. saydirmaya basladi.evde yatarak is mi aranir.butun yaz evde mi yaticaksin.zaten alsalar bugun girecegim. . Hayir böyle olacagini biliyordum zatende. insan bir 3 5 gun sabrederdi şunları söylemeye.valla artık bunaldim ya. Sınavdan cik, is ara.eve gel laf ye.cepte 5 kurus para yok. Ulan mezundum bütün yil cebime toplasan 10 lira anca koymuslardir.hic sormuyorlardi git disari hava al 3 5 lira vereyimde . Evde zaten bunaldim psikolojim bozuldu . Sinavdanda istediğimi alamadım.biktim artık.2-3 güne is bulamazsam neler olacak kim bilir.
10 yaşında çoluk çocuksunuz olum gidin burakoyunda izleyin hadi
bitmiş la
sa gençler şimdi bir oyun oynayacağız
herkes üstteki üyenin mesajının son harfine göre yazar eser yazacak önemini söyleyecek başlıyorum

(şiir)atilla ilhan ben sana mecburum
ben o şarıl şarıl akan burnununuzun, öyle yürekten gelen öksürüğünüzün sesini dinlemek zorunda değilim, dikkatim dağılıyor ,

şimdi arkadaşlar yazacağımız metini aşağıya yazacağım bunu olduğu gibi yollarsak belki tepki çekeriz :)

sınavda bu tip kulaklık verilmesini istiyorum saygılarımla arz ederim .
https://store.donanimhaber.com/2e/f3/60/2ef3604f4bedee6e6bd9de3ab26f80d3.jpg

evet arkadaşlar bu metin ctrl c-v yapıp yollarsak belki sesimizi duyururuz ciddi söylüyorum eğer benim gibi dikkati çok dağılan varsa yollasın 1 kişi bir kişidir :D

bu adrese yollayın
http://www.osym.gov.tr/belge/1-13533/bilgi-edinme.html
Biktim ya sabahtan beri 2 soru cozdum elime kalemi alıyorum oynatmaya mecalim yok resmen .otue otur belimde ağrıyor .sicaktan nefes de alınmıyor. Sayam mi daha
çalışmayın boşverin arkadaşlar son haftada napabilirsiniz ki sinemaya gidin csgo falan oynayın
Şunun şurasında ne kaldı ki heyacan yok demi gençler
HAHAHAHA gülüyorum size
bitmez kardeşim boşuna konusunu açma bitmezz
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 208
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.604 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 172 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.