Er
16 Mart 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 5 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Sevgili arkadaşlar bende çok fazla uzun süre oynadım bu yüzden liseyi bırakdım.
Buluşumu söylüyorum pc'nin fişini çekin ve çıkın gidin modemi camdan aşşaya sallayın üstünüze cool bişiler giyin gidin bar'da iki bira için sosyale devam bu oyun a... sik.... yeter :D

+steamko filanmış hadi diyenlerde olm lan kuştepelimisiniz çıkın işte gidin pcde film izle yat uyu daha iyi neyse kurtarın kendinizi, inşallahda öyle olur ALLAHA EMANETSİNİZ KARDEŞLER :D
İstanbul avrupa kısmında akşam lisesi bilen varmı? Ve giden bir arkadaş varsa ücreti v.s nasıl düzey işliyor neler oluyor filan paylaşabilirse iyi olur
Merhaba kısaca anlatayım.

21 yaşındayım askerden yeni geldim 1.5 ay oldu (45gün)
Hayatımda hiç çalışmadım ve büyük bir sorun şuan benim için bunalıma sokdu açıkcası.
Askere gitmeden önce tabiki bende liseye başladım herkes gibi ve lise 1'de okulu (Knight Online KO) yüzüne okulu bırakdık.
3-4 sene belki daha uzun askere gidene kadar kısacası evde oturdum hiç bir işe girip çalışmadım hep evden yedik evdekiler bakdı.
Asosyale bağladık çok şey kaybettik açıkcası.
Hayat hep benim için yeğ iç kafana göre yat gez kızlarla gününü gün et anneye küfür et kafana göre berduş gibi gez onu bunu iç kafanı yaşa gibi oldu ve şimdi ceremesini çekiyorum galiba.
Bildiğimiz en iyi şey çene yapıp kaynatmak iyi giyinip kız grubuyla keyfimize düşkün olup knight'da pk atmak diyelim yani :D
Şimdi görenlerde uzakdan aile maddi durumum iyi filan sanıyorda aslında kendimize ait daha evimiz bile yok yani.
Annem bakıyor bana 21 senedir ve bu artık kafama dank etti aslında ilk günden beridir farkındayım ama neden bilmiyorum yapamıyorum bişi ama bunalıma girdim artık.
Valide yaşlandı 51 yaşına geldi ve isteğim ona iyi bir hayat sunmak rahat etmesini sağlamak ama nasıl başlıcağım karar veremiyorum.
Kısacası durum bu yani arkadaşlar
Özetlersek askerliğini bitirmiş 21 yaşında, knight bağımlısı (şuan oynamıyorum artık) film dizi seyredip kızlarla gün eden birisiydim. (Askerden önceydi bunlar)
Askerden geldim artık bişiler yapmak istiyorum ama hiç bir işte vasfım yok mesleğim yok okumuşluğum yok ne yapıcağım bilmiyorum açıkcası çıkmazdayım kafam darma duman.
Şimdi elde avuçdada yok sağlam maddiyatımız olsa o kadar takmıcam kendi iş yerimizi evimiz filan olsada onlarda yok bilmiyorum çıkmazdayım açıkcası sizce ne yapmalıyım, trollemenin lüzumu yok şimdi bunlar olmadan önce filan gibi şeylerle gelmeyin lütfen. Ne yapıcağımı zaten bilmiyorum.

Hiç çalışmadım ve işe girmem gerekiyor. Çene tip giyim v.s herşey jilette hiç çalışmadığım için hazıra alışdığım için biraz üşengeçlik mi desek alışkanlıkmı desek korku yapamam gibi şeymi desek bilmiyorum ama ACİL çalışıp bi yerlere gelmem gerekiyor. Aynı zamanda akşam lisesine başlıcağım bu sene ordanda liseyi bitirmem gerekiyor nasıl yapcam bilmiyorum bunalıma girdim dediğim gibi HELPPPPPPPPPPPPPPP.

Ciddiye alıp, samimi yorum atan eyvallah.

(İstanbul,Avrupa kısmında akşam lisesi tavsiye edebilceğiniz bir yerde varsa söylerseniz iyi olur)
(Biz bir hatalara düşdük kendimizi yaktık, oyun pc karı kız çevre için siz yapmayın tavsiyedir)
Hakkında
Konum: İstanbul
Meslek: Öğrenci
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Mesaj Sayısı: 4
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 25
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 670 (Bu ay: 1)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.