M

Onbaşı
29 Ocak 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Selamlar arkadaşlar, ben Türknet VDSL kullanmaktayım fakat bina içi tesisatındaki kabloların hasar görmüş olmasından dolayı internet bağlantım şuan tümüyle gitmiş durumda.

Sizlere sormak istediğim hazır kablo değiştirmem gerekirken binadaki ankastre kutusuna değilde fotoğraftaki kutuya eski telefon kablosu yerine kaliteli bir CAT6 kablosu çeksem gigabit internet alabilir miyim?

(Türknet kendisi kablo çekiyor fakat duvarın delinmesi gerektiğinden kablolamayı kendim temiz bir şekilde yapmak istiyorum.)

Türknet Gigafiber iç tesisat hk.
Arkadaşlar hem iyi hem de torrent destekli bir modem almak istiyorum bu ikisi arasında kaldım sizce hangisini almalıyım ya da sizin tavsiye ettiğiniz başka bir modem varmıdır

ASUS DSL-AC52U

Tp-Link Archer C7
ViewSonic VX58 Curved(Kavisli) 144Hz Gaming Monitörler konusundaki mesajımla devam edicem.

Mchtk. @ 15 Aralık 2018 17:30:18

VX2458-C-mhd modelini 3 Aralıkta sipariş verdim buna güvenerekten eski monitörüde arkadaşa sattım. 5 Aralıkta elime ulaştı ve ölü piksel sorunuyla karşılaştım. Servise gönderdim kutulu değişim yapıldı ve bugün teslim aldım fakat yine ölü piksel sorunu çıktı. Pazartesi günü tekrar göndericem bakalım yine ölü piksel sorunuyla karşılaşıcakmıyım. Yaklaşık 10 gündür monitör yok bakalım bu süre daha ne kadar uzayacak.

------------------------------------------

ve bugün kutulu değişim yapılan cihaz elime geçti fakat 3.kez ölü piksel sorunuyla karşılaştım. Resmen kalite kontrol elemanına döndüm sağlamı çıkana kadar değiştirmeye devam ..
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 24
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 163 (Bu ay: 2)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.