Çavuş
09 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar yakın zamanda araç içi navigasyon,dvd,tv komple çözüm olsun diye bir xetec 620 aldım ama 2 ay dayanabildim ve söküp gerisin geri şutladım(bişeyler eksikti ısınmadı içim bi türlü)..
şimdi kafama car pc olayı girdi hay girmez olaydı..türkiyede bu konu hakkında kaynaklar ve teknik imkanlar okadar sınırlı ki çıkılacak gibi değil..
bu konu hakkında proje başlatmak istiyorum ancak kararsızım bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum..
örneğin pc olarak laptopmu,minipcmi yoksa standart bir masaüstü kasamı kullanmak daha avantajlı olur?dokunmatik ekran olarak fazla bir seçenek yok bir yada bilemedin iki marka onlarda nereden bulunur belli değil..
bütün işaretler yurtdışı tercihlerine yöneltiyor..ama ben ülkemdede böyle bir projeyi gerçekleştirebilecek ekonomik seçeneklerinde olmasını isterdim..
Proje için gerekli donanımlar şunlar:
1-Kasa
2-Anakart+RAM+HDD+CD/DVD ROM
3-Dokunmatik Ekran
4-USB GPS Anten
5-DC-DC Güç kaynağı
eğer başka şeyler varsa lütfen ekleyin..
Birde Direksiyon kumandasının(CANBUS) iptal edilmemesi için aracın orjinal MP3 CD çalarına dokunmadan InDash Dokunmatik Ekran ve HTPC hazır sistem kasalar düşünülebilirmi diyorum..
Sistemden beklentilerim ise şunlar:
* Medya Oynatıcısı
* Medya Yönetici
* TV
* FM / AM Radyo
* RDS
* Ses Mikseri
* DVD Oynatıcısı
* GPS Navigasyon
* WEB Tarayıcısı
* Hava Durumu Ekranı
* Arka / Ön / İç Kamera
* OBD-II: Motor Diagnostik Bilgileri
* Bluetooth Telefon Kontrolü
* Çoklu Ekran
* USB Cihaz Bağlantısı
* Özel Arabirimler
* Seyahat Bilgi Veritabanı
Görüşlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum arkadaşlar.
Araç 2009 peugeot 207 trendy 1.4 benzinli..(örnek sistemhttp://www.infocar.com.tr/installs.php?install=Peugeot%20207)
saygılar..
Samsung HT-TXQ120 Ev Sinema Sistemi sahibi arkadaşları bu konu başlığı altında toplanmaya çağırıyorum..
Tecrübelerimizi, bilgimizi, sorularımızı/sorunlarımızı burada paylaşalım.TXQ120 sahiplerine sesleniyorum konu başlığımıza sahip çıkalım..
Ramazan Bayramımız hepimize ve tüm müslümanlara kutlu olsun, umarım tüm dünyada barış ve mutlulukla geçer bayramımız..
buyrun başlıyoruz..
Hakkında
Meslek: Elektrik-Elektronik Öğretmeni
İlgi Alanları: Bilgisayar(Donanım,Yazılım),TV,Müzik,Elektronik
Forum İmzası:
  • Peugeot 207 Trendy 1.4 90Hp Benzinli
  • Samsung LE-40F86BD *Samsung HT-TXQ120 *Next 2000HD Super(eSata) *WD 500 GB MyBooks(eSata/USB)
  • ASUS VENTO7700 *INTEL8400CPU (3.0GHz) *2xOCZ REAPER 2GB DDR2 800MHZ (DualKit) *Gigabyte GA-EX38-DS4 *MSI N260GTX Lightning Black Edition GTX 260 1792MB 448Bit GDDR3 16x *2xSeagate 250GB 16MB ST3250410AS 3AAC *HP W2207H 22" HDMI LCD *Logitech S510 Kablosuz Set
Forum İkinci El İmzası:
  • Peugeot 207 Trendy 1.4 90Hp Benzinli
  • Samsung LE-40F86BD *Samsung HT-TXQ120 *Next 2000HD Super(eSata) *WD 500 GB MyBooks(eSata/USB)
  • ASUS VENTO7700 *INTEL8400CPU (3.0GHz) *2xOCZ REAPER 2GB DDR2 800MHZ (DualKit) *Gigabyte GA-EX38-DS4 *MSI N260GTX Lightning Black Edition GTX 260 1792MB 448Bit GDDR3 16x *2xSeagate 250GB 16MB ST3250410AS 3AAC *HP W2207H 22" HDMI LCD *Logitech S510 Kablosuz Set
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 11 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 84
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 13.900 (Bu ay: 13)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.