T

Er
08 Kasım 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar,


Wordpress tabanlı bir internet sitesi kullanıyorum. Ancak son zamanlarda fotoğraf yüklemede sorun yaşıyorum. Neredeyse hiç fotoğraf yükleyemiyorum. Hatta FTP'den klasöre attığım fotoğrafları bile panelde arşivden bulamıyorum. Aldığım hata şu:


"Görüntünün işlenmesi başarısız oldu. Bu bir fotoğraf veya büyük bir görsel ise, lütfen 2500 piksele kadar ölçeklendirin ve tekrar yükleyin."


Bu konuda bana bir fikir verebilir misiniz, nasıl çözerim? Nasıl halledebilirim?

Değerli arkadaşlar selamlar. son zamanlarda kurumsal mail adresinden gönderdiğim postalar spama düşüyor. Kesinlikle spam yapmadığımız gibi doğru düzgün bir mail trafiğimiz kesinlikle yok. Bu sorunu çözmem gerekiyor Bana yardımcı olur musunuz. Teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar. Ekşi Sözlük yazar hesabı alacağım. Tekliflerinizi özel mesaj olarak bana göndermenizi rica ederim.

Şu sıralar etrafımda Dubai'de çalışmak isteyen doktor ve diş hekimi arkadaşların çoğaldığını görüyorum. Diş hekimleri de öyle. Dubai'de doktor maaşları ayda ortalama 120-150 bin USD iken Dubai'de diş hekimi maaşları 90-120 bin USD gibiymiş. Bununla ilgili biraz araştırma yaptım. Rakamlar gerçekçi. Babam ciddi ciddi Dubai'ye gidip orada çalışmayı kafasına koydu.

Babam https://www.dubaidedoktorluk.com sitesiyle çalışıyor. İşler çabuk halloluyor. 6 ay demişler ama babamın işlemleri bitmek üzere ve daha 2 ay olmadı. Duyanlar duymayanlara anlatsınlar forumdaşlarım.
Patnos'ta tavuk döner satan bir çok yer vardı ancak temizini bulmak imkansız gibi bir şeydi. Hat Döner sayesinde artık bizim gibi mecburi hizmetini Patnos'ta yapan memurların tavuk döner yiyebileceği bir mekan var. Yolu Patnos'a düşenler bu özel soslu dönerden yemeden gitmesinler.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Mesaj Sayısı: 3
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 12
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 400 (Bu ay: 140)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.