Onbaşı
26 Temmuz 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Öncelikle iyi akşamlar... Çözülmesi acil olan bir sorum var...

Şimdi bnmwww.asdasd.com diye sitem var ve bilgi@asdasd.com diye mail adresim var live.domaine kaydedip almıştım... En başlarda sorunsuz bir şekilde giriyordu. Ancak daha sonraları Msn penceresinde mail kuıtucuguna tıkladıgımda Outlook ile açıyor mailleri. Hotmailin sitesine gitmiyor... Kendim direkwww.hotmail.com' dan girmeyi denedigimde bu live değil diyor kaydedin gibisinden birşey çıkıyor. Ancak kaydedilcek yer yok... Aynı zamanda ben deneme amaçlı bu adrese başka bir adresten mail göndermeye çalıştıgımda hata veriyor gönderilemez diyor... Nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim...
İyi günler... Şu sıralar sinirlerimi bozan çok sıkıcı bir durum var.Yardımcı olursanız çok sevinirim...
Macromedia Dreamweaver MX 2004 kullanıyorum... İlk başlarda bir sayfa yaptıgım zaten normal hiç kasmadan hemen oluyordu. Ancak sayfada gitgit de haberler çoğalmaya başladığından beri , bir haber koymaya kalktığımda 5 dk civarı sürekli donuyor. Kendine gelmesini beklityorum sürekli. Bir yazıyı kopyala- yapıştır yaparken bile bu durum oluyor... DW' nin daha ileri sürümlerinden birini yüklesem çözülebilir mi acaba? Bilgisayarın performansı ile ilgili bir sorun yok... Yeterli olduğunu düşünüyorum.Neden olabilir? Yardım ederseniz sevinirim...
İyi günler arkadaşlar
Access de hazırladığım bir raporun belirli sayfalarını maillerde attachment olarak yayımlamak istiyorum ancak raporun tamamını gönderiyor.
Yardımcı olur iseniz sevinirim şimdiden teşekkürler
iyi günler benim sorunum xp yi kurmadan önce internetten modemim için bir kaç sürücü indirdim xp de çalışması için ancak xp modemimi tanıyor modem xp nin modemi sorgulama testlerinden geçiyor hatta faks programlarını çalıştırıyor hyper terminalle telefon numaralarını çeviriyor ancak çevirmeli bağlantıda internete bağlanacakken hata veriyor donanım hatası (hata 692) modemi tanımıyor bu sorunu nasıl çözebilirim şimdiden çok teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 99
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.316 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.