O

Er
22 Temmuz 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Format attim hicbir sey yuklu deil sadece chrome yuklu mc afee ve eset nod32 ama pc ile chromede geziniyorum 2 sekme açık hemen yanıt vermiyor diyor windows gezgini kendi kendini restartliyor
Ram:4 Gb
Grafik:1726 mb intel hd 4000
Islemci:64-bit i3 intel
Hdd 476 GB
PROLAR,BEYLER,BAYANLAR BANA YARDIM EDERSİNİZ ÇOK MUTLU OLURUM GERÇEKTEN ZOR BİR HATA!
başlıyorum şimdi ben 2 gün önce pcye cd siz yani recovery bir format attım(windows 10)
ama her şeyi sil dedim normalde benim pc windows 8
2 şık vardı her şeyi sil ve fabrika ayarlarına döndür vardı ben her şeyi sil dedim sildi ama windows 10 fabrika ayarlarına döndürmeden silinmiyor ben zaten silmek istemiyordum.İşte başladı hesap falan açtım eset nod32 avira falan kurdum.Sonra ANT-MAN izleyecektim netten.SES YOK aman tanrım didim. benim pcnin kendi içindeki hoperlörü nasıl olur dedim bozulmasıda imkansız sadece format attım.KAYIT AYGITLARINA GİRİYORUM.sına diyorum.HATA:sınama sesi çalınamadı diyor.
özellikerine giriyorum.DÜZEYLERİ 100.GELİŞTİRMELERDE BİR TEK KUTUCUK VE BİR YAZI VAR O İŞARETLİ.(denedim işareti kaldırsanda işe yaramıyo)GELİŞMİSTE TÜM KALİTELERİ DENEDİM HİÇBİRİ İÇİN SINAMA SESİ ÇALINAMIYOR.AŞAĞIDA 2 İŞARETLİ KUTUCUK VAR.SONRA DEVRE DIŞI VEYA HATALI DEĞİL SORUN GİDERİCİDE SORUN BULAMIYOR.AYGIT YÖNETİCİLERİNDEDE SORUNU YOK HATTA GÜCELLEDİMDE.DRİVER SCANNERDADA GÜNCELLEDİM.OLMADI YÜKLEDİM LENOVONUN REALTEK SÜRÜCÜSÜNÜ OLMADI.REGİSTERY İLE FALAN OYNADIM GİNE OLMADI TEK ÇAREYİ WİNDOWS 8 FORMAT CSSİNDE BULDUM AMA BENDE CD YOK O YÜZDEN İSO İNDİRDİM DEAMON TOOLSDA ÇALIŞTIRDIM.GÜNCELLEMELERİ AL DİYİNCE YÜKLEME YENİDEN BAŞLAYACAK DİYOR.BAŞLAMIYOR.İŞARETLEMİYENCEDE BİR ŞEY OLDU DİYOR.KAPANIYOR.GİNE RECOVERY YAPCAM.BİR KERE YAPILIYO SANIRIM MEDYA TAKIN DİYOR. LÜTFEN YARDIM EDİNNNNNNN!!!!!
bakın beyler çok acil yardımınıza ihtiyacım var benim pc lenovo

1.sorum: BAZI PCLERDE 4 gb ram(kullanılabilir 3.90) diyor
BAZILARINDA DİREK 4 GB DİYOR bENDE KULLANILABİLİR DİYOR O NAIL DEĞİŞİR? BENİM 4GB KULLANMAK İSTİYORUM 3.90 DEĞİL

2.sorum(ÖNEMLİ):
ŞİMDİ BEYLER BAYANLAR BEN WWE 2k15 İNDİRDİM.HER şeyini minimum grafiklere aldım

Minimum Sistem Gereksinimleri(WWE2k15)

İşletim Sistemi: Windows Vista SP2 64-bit
İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600 ya da AMD Athlon 64 X2 5400+
RAM: 4 GB
Ekran Kartı: 1GB nVIDIA GeForce GTX 450 ya da 1GB AMD Radeon HD 5770
DIRECT X®: Version 11
HDD: 22 GB

benimkide
İşletim Sistemi: Windows 10 PRO İntel(R) Core(TM) i3-3110M CPU @ 2.40GHz 64-bit

RAM: 4 GB(kullanılabilir: 3,90)
Ekran Kartı: 1792 MB İntel(R) HD Graphics 4000
Direct X:12
HDD: 465,64 GB
KASIYOR VE KALDIRMASI LAZIM NE YAPMAM GEREK VE YA NELER KÖTÜ NE YAPARSAM OYNAYABİLİRİM BİR BULSANIZ KAFAMI DUVARLARA VURUCAM HER OYUN KASIYOR
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 8
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 961 (Bu ay: 6)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Lenovo
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.