Çavuş
01 Kasım 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar Arkadaşlar

20 yıldır kullandığımız emektar buzdolabımız artık ömrünü doldurdu. Yeni bir buzdolabı almaya karar verdik. Eski buzdolabımız arada sırada sorun çıkarsada bizi üzmedi. Kronik sorunları olmayan dayanıklı ve büyük bir buzdolabına(XXL) ihtiyacımız var. Sizin kullandığınız iyiki almışım dediğiniz buzdolabı marka ve modelleri nelerdir? Ayrıca bunu aldım sakın bulaşmayın dediğiniz modeller ne? Tavsieleriniz için şimdiden teşekkürler.

Koyacağımız yer yükseklik 200 cm derinlik 86 cm
Merhabalar Arkadaşlar

Babam 36 yıl çalıştı ve emekli ikmaresiyle anca 2.el araç alınabiliyor.Ne alacağıma bir türlü karar veremedim. Aracı babam kullanacak passat veya jetta istiyor(dizel otomatik 2014 civarı). Jettayada pek sıcak bakmıyor ama illa passat olsun diyor. Bugün biraz konuştuk illa passat mı diye farklı araçlarda gösterdim SUV tarzı Qashqai,sportage,ix35,tiguan vb. beğendi ama passat olması bizim açımızdan iyi olacağını ve istediğimiz zaman elden çıkarabileceğimizi söylüyor tavsiyeleriniz nelerdir arkadaşlar?

Passat veya jetta alırsakta nasıl almalıyız dsg sorunu çıkartır mı 2014 den sonra dsg sorunu daha az çıkardığını duydum doğrumudur? 2012-2013 passatlar nasıldır? Ayrıca jetta yeni kasa çıkardı fiyatları düşermi? Birde göcük sorunu çıkartan civic nasıldır?

Yılda 20.000 KM yi geçeceğimizi düşünmüyorum. Son konusmammda ise qashqahi olabileceğini söyledi.

Edit: Kavraması değişmiş 2014 hasarsız 90.000 km octavia(optimal) 78.000 TL'ye alındı.
Merhabalar

Arkdaşlar 3100 TL civarı aldığım bilgisayardan hiç hayır göremedim. 3 yıldan beri sorunlarla bogusuyorum. Laptop asla almam alırsamda lenovo kesinlikle almam.

3 yıldan beri donmalar ve geç açılma sorunu beni yıldırdı. 10 dakikada kendine gelir mi bir bilgisayar? Lenovo y50-70 olunca geliyormuş demekki. Yabancı forumlarda bu kronik soruna dair binlerce şikayet var çözümü yok. Neymiş efendim harddisk hızı düşükmüşde ssd almam gerekiyormuş. O kadar para verelim birde içini açıp ssd takalım onada para verelim. Burdaki gaming laptop tavsiyelerine uyarak aldım bu modeli ama beni o kadar pişman ettiki anlatamam sizlere. Servise gönderdik harddisk değiştirdiler yine aynı. Yokmu bunun baska bir yolu ?
Merhaba arkadaslar

Klima almak istiyorum geçen sene alacaktık kısmet olmadı bu sene şu yaz bitmeden alırsak iyi olacak.

*Akdeniz bölgesindeyiz (Adana)
*Oda 18 m2 büyüklüğünde
*Müstakil 2 katlı ev, alt kat boş üst kat teras
*Adana sıcağını bilen arkadaşlar vardır soğutması ona göre iyi olmalı.

Ev kendi evimiz olduğu için kaliteli bir marka almayı ve bütçeyi biraz yüksek tutmayı düşünüyorum. Uzun yıllar kullanacağım ve beni pişman etmeyecek bir marka olmalı. Daikin-Mitsubishi vb. gibi bütçe 4000-5000 arası tavsiye edeceğiniz hangi marka ve modeller var??
Electrolux EWF1497CDW2 A+++ 1400 Devir 9 kg Çamaşır Makinası Bugün adana gizerlerden aldım. Daha eve gelmedi gelmesi 3-4 gün sürebilirmiş. Aslında siemensin 14w560TR modelini almaya gitmiştim fakat orda electrolux çamasır makinesinin daha kaliteli olduğunu söylediler. 2 saatlik karar verme aşamasından sonra Electroluxü seçtim. Kullanan arkadaslar var ise makine nasıldır siemensten vazgecmekle hata mı yapmısım. Değerli yorumlarınıza ihtiyacım var.
FİYAT: 2340 LİRA
Merhabalar arkadaşlar

İzinli günlerimde evde oturmaktan sıkıldım. Balıkçılıkla uğraşmak istiyorum. Olta seçimi hakkında yardımcı olursanız sevinirim. Birde böyle benim gibi amatör balıkçıların( amatör bile değilimde ) toplanıp buluştuğu gruplar var mı İstanbul içi?
Merhabalar

Beyler Salcano ng650 almyı düşünüyoruz.Arkadaşım illa tutturdu bunu alalım diye. Bende dağ bisikleti bu bizi yorar diyorum laf dinlemiyor şeklinden dolayı hosuna gitti yoksa bisikletten filan anladığı yok.Lastiklerini yol lastiği filan yapalım diyor. 600-900 TL arası genellikle şehir içinde kullanılacak bisiklet tavsiyeleriniz lazım.
Merhabalar

Genellikle şehir içinde kullanılcacak ve arada turlara çıkılacak bir bisiklet lazım. Bütçe 600-900 arası
Hakkında
İlgi Alanları: atıcılık ve avcılık,silahlar,bilgisayar oyunları,fotoğrafçılık
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 97
İkinci El Bölümü Mesajları: 20
Konularının görüntülenme sayısı: 7.514 (Bu ay: 54)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 87 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.