M

Onbaşı
13 Ekim 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar benim galaxy Young gts5360 im var bu harici anten girişine bir iğne soktum daha iyi cekecekmi diye birşey değişmedi çıkardıktan sonra ise bir anda 3 dış bazen 4 çeken şebeke baz istasyonu yakında uzakta değil şebeke yok demeye başladı kapadım tekrar açtım hattı çıkarıp tekrar taktım yok olmuyor keşke iğneyle ugrasmayaydim kendimi dovesim var acele yardım ne yapmalıyım telefonun garantisi var
Arkadaşlar ben Turkcell Akilli Kadınlar Kulübü Kampanyasindan faydalanarak ayda 33 TL ye ilk 3 ay telefontaksidi+1 GB internet bedava ama akilli olmayan telefonunu getirene T50 yi biraz inceledik güzel ve uygun sizce faturaya dahil olarak aliyim mi
Merhaba arkadaşlar bizim köyde TTNET internet altyapisi yok telefon hatti var ama.3G de yok uydudan internet desen cep yakiyor. Ama bizim koyun okulunda tooway anteni ve modemi var ve okul bu sene kapandı ve elektrikleri kesildi ama uydudan interneti oraya devlet koymuş her siteye girilebiliyor. Ben ona elektrik versem ve yaklaşık 80mt bi ethernet kablosu ceksem bu internetten yararlanabilir miyim fikirleriniz nelerdir?
Arkadaşlar daha öncede köyümüzde internet altyapısı yok diye bir konu açmıştım ve öneriler sonucunda btk ya şikayette bulundum ve dün arayip 2015 te çekileceğini bildirdiler şunun şurasında 2015 e ne kaldı 2 ay var.
Ben köyde yaşamaktayım burada TTNET internet için altyapı bulunmamakta ama ev telefonu var mobil ağ olarak ta turkcell 2g hizmeti veriyor bu yüzden biz de bi alternatif olarak Toowayi düşündük uydudan internet kullanan varmi yada kullanmalimiyim goruslerinizi bekliyorum
Arkadaşlar cuma günü türk telekoma gidip sözleşme imzalayıp telefon ve internet baglantisi için sözleşme imzaladik pazartesi bugün ekipler eve gelmiş sadece bir bakip biz bu hattan internet çekilmez isterseniz telefon çekeriz demişler ama gecen hafta biz müşteri hizmetlerini aradigimizda bölgenin ADSL"yi desteklediğini söylediler ne yapmam gerek lütfen acil yardim edin Lanet olsun bu TTNETe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 27
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.100 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.