P

Çavuş
19 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar lütfen yardım laptop um sadece aksamları belirli bir saatden sonra wifi sari ünleme düşüp duruyor mobilde bir sıkıntı yok ama pc den bağlanınca sıkıntı var sari ünleme düşüyor modemde sıkıntı yok LÜTFEN YARDIM
Arkadaslar ıspark a sirket aracımı bıraktım geri dödüğümde hicbri çalışan yoktu cenaze sebebiyle fazla ugrasamadım fişte ÜCRETSİZ PARKLAMA SÜRENİZ DOLMUSTUR DİYOR ama herhangi bir fiyat yazmıyor ne yapmam gerekiyor
merhaba arkadaşlar

passat marka aracımı 1 ay önce satmıs bulunnmaktaydım 1.4 tsı 2011 b7 kasa comfortline pakete sahipti.aklımda yeni passat vardı ama ev yatırımına gitmeye karar verdim.yaklasık olarak 50.000 52.000 tl ye araç bakıyorum ve aklımda 1.33 life yeni kasa corolla var sizin önerilerinizi dinlemek isterim
merhaba arkadaşlar

passat marka aracımı 1 ay önce satmıs bulunnmaktaydım 1.4 tsı 2011 b7 kasa comfortline pakete sahipti.aklımda yeni passat vardı ama ev yatırımına gitmeye karar verdim.yaklasık olarak 50.000 52.000 tl ye araç bakıyorum ve aklımda 1.33 life yeni kasa corolla var sizin önerilerinizi dinlemek isterim
notebook um daha 3 günlük 2000 tl para verdim 2 gb ekran gartı 7.nesil i5 işlemci amd radeon graphics 8 gb RAM gibi özellikleri var aldıgımdan beri dünle bugün kulağımda kulaklık takılı youtube de video izlerken birden 8 saniyelik falan donuyor bildiğiniz kilitleniyor.kulağımda kulaklık takılı oldugu için çok iğrenç bir ses geliyor donduğu için ne yapmalıyım lütfen yardım
emekliyim + çalışıyorum aylık ortalama 4.500 tl gelirim var ve 1 tane kredi kartı kullanıyorum önceki basvururlarımda kredi kartınızın limitini düşürün veya borcunu ödeyin falan yazıyor borcum harcım yok her ay düzenli öderim kartın limiti 10.000 tl 2.000 tl ye düşürdüm tekrar basvurdum banka tarafından arandım daha önce de oldugu gibi tamam kart vericez dediler yine kapattım 1 dk sonra mesaj geldi yasal kart limitini doldurdugunuz için vs diyor ulan topu topu 1 tane kredi kartım var ne limitini doldurdum cıldırcam lütfen YARDIM !!!!!!!!!!!!!!!!
emekliyim + çalışıyorum aylık ortalama 4.500 tl gelirim var ve 1 tane kredi kartı kullanıyorum önceki basvururlarımda kredi kartınızın limitini düşürün veya borcunu ödeyin falan yazıyor borcum harcım yok her ay düzenli öderim kartın limiti 10.000 tl 2.000 tl ye düşürdüm tekrar basvurdum banka tarafından arandım daha önce de oldugu gibi tamam kart vericez dediler yine kapattım 1 dk sonra mesaj geldi yasal kart limitini doldurdugunuz için vs diyor ulan topu topu 1 tane kredi kartım var ne limitini doldurdum cıldırcam lütfen YARDIM !!!!!!!!!!!!!!!!
Ya kafayı yiyeceğim 69 da kaldım lise 2 ye gidiyorum e okula girmeye çalısıyorum giremiyorum 8. Sınıf largirebiliyoeken biz niye giremiyoruz 147 nolu telefonu aradım açan yok bu nedir yaaa ? Belki kurtarmalara giricem belki sınıfta kalma durumum var kim muhatabım olacak ?
2000 param ve öğrenciyim lise 3 geçeceğim aslında para mı katlayıp telefon almak istiyorum ne gibi yatırım yapmalıyım
Arkadaslar soyle bir para var elimde bunun ederi nedir ?

Hakkında
Meslek: öğrenci
İlgi Alanları: otomobil iphone teknoloji
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 69
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.558 (Bu ay: 35)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Apple - iPhone - iPad
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.