N

Teğmen
09 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhba kule savunma oyunuydu kulenin veya kalenin basinda bir ok vardi karsidan askerler filan geliyordu sende kuleyi savunmaya calisiyordun oku yukseltme filan var di offline oynaniyordu ilerleyip cukur kazip icine asker koyuyordun bole bi oyundu hatirlayaniniz varsa cok memnun olurum tesekkurler simdiden
Htc butterfly telefonu vardi bizim arkadas almisti ondan daha uretilmiyor mu bilgisi olan var mi
Iphone larda degisim cihazinda garanti eski cihazin garantisimi yoksa yeni aldigin cihazin yeni garantisi mi oluyor birde yeni cihaz degisimi oluncca cihaz bi dha hata verince degisim hakki yokmu aydinlatirsaniz sewinirim tesekkurler
Koy fiyati hakkinda dusunceleriniz tesekkurler
Merhaba arkadaslar bu samsung s3 lerde kenarlarindaki gri kaplamalar soyuldu bunu garanti karsiliyor mu bilgisi olan var mi Teşekkürler
KENDI KOYUNUZ GIBI DUSUNUN OLE FIYAT VERIN SADECE FIYAT OGRENMEK ICIN SORUYORUM SIZDEW BU KOY KAC LIRA EDER 910 TAS OLDU 4 ISCI WAR
Evet arkadas yorumlarinizi bekliyorum koy hakkinda
Evet arkadaslar en cok izlediginiz bi filmi en cok begendiniz filmi yazarmisiniz macera aksiyon hepsi olabilir

Ben begendigim iki filmi yazim

1 - Uyumsuz

2 Celik yumruklar
NEKADAR EDER YORUMLARINIZI BEKLIYORUM
ıphone 5 almayı dusunuyorum da sızce ne kadar eder 2 el yorumlarınızı beklıyorum sımdeden cok tesekkurler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 155
İkinci El Bölümü Mesajları: 80
Konularının görüntülenme sayısı: 14.817 (Bu ay: 135)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.