M

Yüzbaşı
13 Nisan 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Mrb beyler 3 bin tlye sadece kasa yapar mısınız ? SSD olmayacak HDD olsun. AMD mi Intel mi ben anlamadığım için siz karar verin sanki amd daha iyi gibi bu fiyat aralığında ama sizin görüşlerinizi almak istiyorum üşenmeyip yorum atanlardan allah razı olsun
3 v 3 team rank atmak için 1 adam aranıyor oyun içi iletişim için : Delivery Man ekleyin
3 v 3 takım kuruyoruz 1 kişi eksik en az dia 5 olma kaydıyla gelebilir. oyun içi eklemek isteyenler : Delivery Man ekleyebilir TR serveri
mrb beyler 2006 jetta 1.6 hitler motoru aracım var. atiker safe fast lpg taktırdım daha 50 km oldu ve sorunlarımı paylaşmak ve sizlerden yardım almak istiyorum.sorun şu 2. ve 3. viteste gaz yemiyor. rölantide titreme yapıyor.yardımcı olursanız sevinirim
mrb beyler 2008 1.6 trend x ford focus yarın bakmaya gidicem. 130 binde 27.500 e anlaştık. bel altı muhtelif yerlerde boya varmış sadece yani sizce fiyat uygun mudur?
plat 1 im duo arıyorum beraber dia olcak biri daha doğrusu lane farketmez. nick : Delivery Man
şu ilanda gördüğünüz aracı almaya niyetledim. arabayı 26 ya ayarladık.http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-cok-acil-satilik-170389290/detay/ sizin de görüşlerinizi almak istiyorum
2007 150 binde trend dizel ne kadar eder? dediğine göre 2 3 lokal boyadan başka bişey yokmuş. yani aracın ederi ne kadardır
mrb beyler ben vatandan ekran kartı aldım siparişi tamamladım kredi kartı girdim falan herşey tamam ödemeyi yaptım çıktım. geri girmek istediğimde ise girişmiş gözüküyor ama yeniden girmemi istiyor. ama şifremi kabul etmiyor ?ve siparişlerimi göremiyorum

edit: beyler e postayla yanlış kayıt olmuşum değişmiyor da . 1 harfle yanlışlık olmuş. sipariş gelir mi sizce
mrb sistem şu:http://i.hizliresim.com/aqkkdg.png

hd 7730 alıcam darboğaz olur mu?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 420
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.790 (Bu ay: 305)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 120 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.