Onbaşı
06 Ekim 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 0)
359759 Gün Cezalı
356943 gün 17 s. 15 dk. kaldı
Gönderileri
Merhabalar..

Google+ nın belli Like sınırlarının olması ve 1000 sayısının çok yüksek olmasından dolayı yarışma kapsamında yapılacak 1000 sayısını 500 e düşürme kararı aldık. 500 adet Google+ yı tamamlayanlar 1780 Riot'larını alacaklardır.
Ayrıca Google+ sayınızı görmek için Google üyeliğinizden çıkış yapın. Sonrasında gönderdiğiniz https://plus.google.com/u/0/116650770670342618993/plusones şeklindeki adresi tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın. Ctrl + F yaparakwww.durmaplay.com aramasını yaptığınızda asıl sayınızı görebileceksiniz. Bu sayı 500 ü geçtiği zaman aşağıdaki linkte bulunanları yapabilir ve 1780 Riotunuzu kapabilirsiniz.

http://www.durmaplay.com/News/durmaplay-google-plus-etkinlik-saati
An itibariyle tüm kazananlara 1780 Riotları gönderilmiş bulunmaktadır. Yarışmada toplam 10 kişi 6450 Riot Point ve 1342 kişi 1780 Riot Point kazanmıştır ve Riot Point'leri gönderilmiştir. Tabi bu etkinlik ilk olmadığı gibi son etkinlikte değildir ;) Kazanamayayan arkadaşlar bir sonraki etkinlikte kazanabileceklerini umarak tüm donanım haber ailesine iyi forumlar dileriz.

Bizi Sosyal Platform'larımızdan takip edebilirsiniz.

Duyurular Facebook Google+ Twitter WebSon yapılan yarışmamızda toplam 481 kişiye 400 Riot hediye etmiştik . Şimdi çıtayı yükseltiyoruz. Yarışma kurallari basittir. Berlitilenleri yapan herkes çekiliş veya kura gibi kıstaslar olmaksizin anında 1780 Riotunuzu kazanabileceksiniz. Fakat ilk 10 kişiye 6450 Riot verilecektir.


Yarışma detaylarını okumak için TIKLAYINIZ


Cabal Online Cash ürünlerini Türkiye Yetkili Satıcısı DURMAPLAY 'den temin edebilirsiniz. 24 saat boyunca Havale , Atm'den kartsız ödeme, Kredi Kartı, Mobil Ödeme, Paypal, Ininal Kart ile Ödeme Vb.. bir çok ödeme yöntemi ile hemen alabilirsiniz. Üstelik en uygun fiyatlar ile sahip olabileceksiniz.

Cabal Online Ürünlerini Görebilmek için TIKLAYINIZ
DurmaPlay indirimlerini görmek için TIKLAYINIZ
DurmaPlay bonus kazanmak için TIKLAYINIZ


Warframe Online Platinum , Prime Paketleri ve diğer ürünlerini Türkiye Yetkili Satıcısı DURMAPLAY 'den temin edebilirsiniz. 24 saat boyunca Havale , Atm'den kartsız ödeme, Kredi Kartı, Mobil Ödeme, Paypal, Ininal Kart ile Ödeme Vb.. bir çok ödeme yöntemi ile hemen alabilirsiniz. Üstelik en uygun fiyatlar ile sahip olabileceksiniz.

Warframe Online Ürünlerini Görebilmek için TIKLAYINIZ
DurmaPlay indirimlerini görmek için TIKLAYINIZ
DurmaPlay bonus kazanmak için TIKLAYINIZ
 Silkroad Online Ürünlerini Türkiye Resmi Satıcısı DURMAPLAY'den temin edebilirsiniz


Silkroad Online Silk , Gold , Sbot, Mbot ve diğer tüm ürünlerini Türkiye Yetkili Satıcısı DURMAPLAY 'den temin edebilirsiniz. 24 saat boyunca Havale , Atm'den kartsız ödeme, Kredi Kartı, Mobil Ödeme, Paypal, Ininal Kart ile Ödeme Vb.. bir çok ödeme yöntemi ile hemen alabilirsiniz. Üstelik en uygun fiyatlar ile sahip olabileceksiniz.

Silkroad Online Ürünlerini Görebilmek için TIKLAYINIZ
DurmaPlay indirimlerini görmek için TIKLAYINIZ
DurmaPlay bonus kazanmak için TIKLAYINIZ


durmaPlay'de almak istediğiniz tüm oyunları uygun fiyata almanızın yanında ilaveten sistemden bir çok bonus kazanabilirsiniz. Örneğin bir LOL oyuncusu iseniz 15 - 20 dakika içerisinde 840 Riot Pointi ücretsiz olarak alabilecek kadar bonus biriktirebilirsiniz ve Riotunuzu alabilirsiniz. Veya Point Blank oyuncusu iseniz 5000 NG yi alabilecek bonusa 10 - 15 dakika içerisinde sahip olabilirsiniz. Veya diğer oyunlarda.....

Bunun için yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir.

1 - DurmaPlay'e üye olduğunuzda otomatik olarak ilk bonusunuzu kazanırsınız. Üye olmanız yeterlidir.

2 - DurmaPlay'de satışı yapılan şu an için 1155 farklı oyunun sayfalarında bulunan Facebook beğen butonlarını kullandıkça bonus kazanabilirsiniz. Örneğin BU OYUNUN sayfasındaki beğen butonunu kullandığınızda bonus kazanacaksınız.

3- DurmaPlay'de üyeliğinizi doğruladığınızda bonus kazanırsınız. Hemen 2 TL bonusunuzu üyeliğinizde görebileceksiniz. Üye olduktan sonra DOĞRULAMA SAYFASI 'nı ziyaret edebilirsiniz.

4- DurmaPlay'e davet ettiğiniz arkadaşlarınızın yaptığı tüm alışverişlerden bonus kazanabilirsiniz. Bunun için BU SAYFA 'dan arkadaşını davet et kısmına arkadaşının mail adresini yazarak kendine ait davet adresinizi gönderebilirsiniz. Sizin davet linkinizden sitemize üye olan arkadaşınızın artık yaptığı tüm alışverişlerden bonus kazanacaksınız. Üstelik hiç bir engel olmadan tüm alışverişlerinden bonus kazanabilirsiniz.

5- Sistemde yapılan eş zamanlı kampanya ve çekilişlerden otomatik olarak faydalanabilirsiniz. Ve eğer oyun oynuyorsanız ve oyun satınalma, oyun ürünleri , oyun parası gibi ürünleri alıyorsanız durmaPlay vaz geçilmeziniz olacaktır.

Tüm soru ve almak istediğiniz bilgi için sitemiz Canlı Desteğine bağlanabilirsiniz.

durmaPLAY

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Mesaj Sayısı: 28
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 87
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 56.353 (Bu ay: 5)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Geri dönüşüm kutusu
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.