Yüzbaşı
01 Ekim 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
İşin şakası uyumayanlar uyusun artık. Geçen sene ben yaşadım bu stresi sıra sizlerde Allah yardımcınız olsun. Moralinizi bozmak istemiyorum ama bu sınav bitince üniversitede zorlu sınavlar sizi bekliyor.
Geçen sene aklıma geliyorda stresliydi burlar. insallah herkez istedigi üniversitelere gider (Seneye benim gibi hazırlık okursanız rahat olacaksınız )
Memur olarak atanmak kolaymı her giren belli bir puan aldıktan sonra atanabiliyormu arkadaslarimdan girenler cok. merak ettim cunku maasi yuksek
Bu sene bilgisayar muh. Kazandım hazirlik okuyacagim ingilizcem zayif hazirligin yaninda kendimde birseyler yapmak istiyorum sizlerden yardim istiyorum kitap onerisi veya internetten dersler vs.
Sizce hangisi daha başarılı (Hep merak etmişimdir)
Beytepe kampusunde ortam nasılsır kızlar felan
Hacettepe bilgisayar kazanacaklar pm atın konuşalım
Odtü inşaat mühendisliğini düşünüyorum bu bölümde okuyan yada bilgisi olan varmı? iş imkanları nasıl eğitim iyimi
Merhaba arkadaşlar 1.5 senedir oynuyorum bu oyunu artık tek takılmak sarmıyor 2. Hesabımı açtım. Şöyle sağlam bir klan arıyorum. İlgilenen özelden mesaj atsın
Aklımda bir kaç mühendislik var biride inşaat şuan sektör nasıl okumaya değermi yazarsam zaten odtü inşaat yazacağım
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 335
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 17.313 (Bu ay: 19)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 199 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.