Çavuş
28 Eylül 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Fenerbahce shaktar donetsk maçına 3 adet okul açık tribünü bileti bulunur . ilgilenenler mesaj atsın
Bisikleti 19 Mayıs 2015 tarihinde istanbul fatih aksaraydan aldım. Isimi oldukça görüyordu . Paraya ihtiyacım olduğundan dolayı satıyorum . 2 sene garantisi vardır . Fotoğraflar icin 220030536 sahibinden ilan kodu da budur . Whatsapp iletisim icin0536 998 69 27 numaradan uulaşabilirsiniz. Cuzi miktarda indirim yapilir . Yaninda açılmamış pompa verilecektir . Ihtiyactan dolayi satılık

marka model : umit folding 2036
Arkadaslar avea hat kullanıyorum . woops kampanyasina üyeyim . Ben aveadan hat almak istiyorum sonu 1907 olan . Bana yeni numara verebilirler mi 100-200 her neyse ücreti . Var mı böyle bi durum ?
Evet kimler nereye gidiyor :) az sonra umit folding 2036 katlanir bisikletle besiktasa doğru gidicem inşallah :)
Günlerdir katlanir bisiklet almayi düşünüyordum . Gerek burda gerek bisiklet forumda gerek internette araştırdigim kadarıyla umit folding 2036 almaya karar verdim . Ve aksaray Haşim İşcan alt gecidinden kilit pompa ayna far hediye olarak 590 tlye aldim . Bi lac saattir sürüyorum . Cok keyifli bi bisiklet ve oldukça rahat . 500-600 gibi bi bütçeniz varsa ve bu bütçeyi aşmak istemiyorsaniz bi otobuse binin ve gidin alın tavsiye ederim .
Temiz umit folding katlanir arıyorum
Arkadaslar bir ses sistemi imalati firmasında çalışıyorum . Günde 8.5 saat çalışıyoruz . Bu saatlerin çoğunda eldr havya kablo trafo vs elektronik malzeme lehimliyoruz . Ama dumani ggerçekten kötü etkikiyor akşama doğru kafa yapıyor diyebilirim . Bunun için bi önerini var mı ?
Arkadaslar photoshop programına yabanciym . Bi pankart basmak istiyorum . Kendim basit bi programdan jpeg olarak tasarimini yaptım . Ama basmak icin tiff formatina cevirmem gerekiyor . Bu dosyayi en kolay nasil tiffe cevirebilirim . Teşekkürler
Nikon p510 nasıl makinedir . Canon eos 550 d ile kiyaslarsanoz hangisini seçersiniz .
Arkadaslar arkadasima hediye 5s geldi g3 kullandigi için bana sattı . Fatura kayıp ama faturann resmi var . Bu resimle veya resimsiz faturayı sadece aldığımız yerden mi çıkabilirz ? Teşekkürler
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 178
İkinci El Bölümü Mesajları: 44
Konularının görüntülenme sayısı: 2.469 (Bu ay: 160)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Alışveriş-Hediye Çeki-Kuponu Satış - Takas - Paylaşım Bölümü
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.