Teğmen
09 Eylül 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
UKRAYNA UÇAK BİLETİM YARIN PASAPORTUM YOK BİR TÜRLÜ CHECK İN YAPAMIYORUM NE YAPACAĞIMA DAİR FİKRİ OLAN VARSA ACİL CEVAP YAZABİLİR Mİ ?
Arkadaşlar istanbul içi internetini devir etmek isteyen Borcu kesinlikle olmayacak ve En fazla 3-12 Ay arası birşey istiyorum
Arkadaşlar YGS-2DEN hemşirelik yazmayı istiyorum Yazacağım okulda ygs 2 ile alım yapmış ama sisteme girince puan türünden puanınız yok gibi bi hata veriyor ÇÖZÜMÜ NEDİR ACABA
ARKADAŞLAR İNTERNET ALACAĞIM DEVRETMEK İSTEYEN BİRİ VARSA DEVRİNİ AALABİLİRİM İLETİŞİME GEÇSİN MESAJLA GERİ DÖNÜŞ YAPARIM.
Arkadaşlar gelişim üniversitesi Hemşirelik yazmayı düşünüyorum OLAKİ gelmezse şayet Puan düşük diye İNGİLİZCESİNİ yazmayı düşünüyorum ARASINDAKİ FARKI BİLENLER LÜTFEN Bİ YORUM ATIP AÇIKLAMA YAPABİLİR Mİ BİLDİĞİ KADARIYLA TEŞEKKÜRLER
Arkadaşlar merhabalar öncelikle Bu sene istanbul gelişim üniversitesi HEMŞİRELİK İNGİLİZCE yazmayı düşünüyorum NORMAL ile İNGİLİZCE öğretimi arasındaki farkı bilenimiz varmı içinizde ?
Arkadaşlar merhabalar Paramedik bölümü mezunuyum bu sene özel'de de olsa lisans hemşireliği tamamlamayı düşünüyorum. Öncelikli olarak aramızda Lisans hemşireliği tamamlamış arkadaşlarımız HANGİ Üniversitelerde direk olarak 3. sınıfta başlayabiliriz veya Şöyle sorayım okuduğu üniversitelerde ders muafiyetinde esnek davranan okullar hangileridir bilenlerimiz varmı ? Şimdiden teşekkür ediyorum cevap verecek olan her bir arkadaşımızıa
Arkadaşlar iller dağılımı ne zaman açıklanır acaba Bide sizce personel alım sayısımı yeterlimidir yoksa az mıdır ?
Auzefte okuyorum yalnız çok pişmanım 2. Üniversitem olmasına rağmen Muafiyetlerim (yök dersleri bile) yapılamadı . Buna mukabil her harç dönemi için sürekli mesaj geliyor olmasına rağmen Muafiyetler için mesaj gelmemiş ve basvuruyu kaçırdığım söyleniyor . Soruna çözüm uretilmiyor ve bende yeni dönem kaydımı paramı ödemeyip yapmadım . Auzeften aöfe geçiş varmi bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.
GEÇEN SENE KAYDIMI YAPTIRDIM VE NOT ORTALAMAM ÇOK YÜKSEK DİYE GEÇİŞ YAPTIM BAŞKA OKULA BURSLU
YARI DÖNEMLİK PARAMI GERİ ALAMADIM ARADAN 1 YIL GEÇMESİNE RAĞMEN
HER GÜN BUGÜN YARIN BUGÜN YARIN DİYEREK OYALADILAR.
MEZUN OLUCAM HALA DAHA PARAMI VEREMEDİLER.
KAYIT YAPACAK VE OLDUKİ YATAY GEÇİŞ DÜŞÜNENLERİN BİLGİSİ OLSUN.
Hakkında
Meslek: acil tıp
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 201
İkinci El Bölümü Mesajları: 11
Konularının görüntülenme sayısı: 37.793 (Bu ay: 197)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.