P

Onbaşı
26 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 0)
Gönderileri
24 ekimde test oldum pozitif çıktı 10 gün karantina girdim ,bu sabah tekrar test oldum tekrar pozitif sonucunu aldım şu an aramadılar böyle bir şey olabilir mi? Teste sıkıntı var mıdır nereyi aramalıyım

Merhaba arkadaşlar,

Aracım hundai i20 troy mode 2012 model aracı aldığımda satışta hiçbir sıkıntı çıkmadı, bir kaç ay sonra garanti mobilden bakayım dedim 2012 de başka tc ve isim adına borç gözüküyor 290₺ den faiz ile 870 tl olmuş, bir ay sonra tekrar baktım 2020 dönem eski cezada yazan tc ve isim( bunların ilk harfi gözüküyor diğer yerleri nokta nokta) 288₺ faiz ile 331 ₺ olmuş , e devlet üzerinden baktığımda ise plaka ve sürücü belgesi üzerinde hiçbir borç gözükmüyor.

Sizce ne olmuş olabilir, yakınımdakilere durumu anlattığımda işin içinden çıkamadılar. Bilen arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Arkadaşlar arabayı yeni aldım üstünde double teyp takılıydı ben bunu sökmek istiyorum ama arkadan itiyorum çıkmıyor teyp sanki bir yere takılıyor sökmesini bilen varsa anlatabilir mi teşekkürler
Peugeot Bipper

Üstünde stok hoparlörler var yüksek seslerde sesi bozuyor arka ve önlere hoparlör tavsiyesi verebilir misiniz araç fiorino ile aynı zaten
Arkadaşlar iş yeri İzmire taşınıyor ve orada eş,dost,akraba yardım edecek kimse yok daha önce böyle tecrübe yaşayan arkadaşlar benle paylaşabilir mi ?

---GÜNCEL---
-Samsundan İzmire taşınacağım
-Nakliye ve Emlakçı giderlerini karşılıyor sonrası bende
-İzmirde ki ofis İzeltaş Galeriada
-Çalıştığım sektör Otomasyon Yazılım sigara sektörü fabrikada ki eskiyen yedek parçası bulunmayan role kontaktör kapılarla yapılan eski sistemleri güncel bir şekilde sıfırdan yazılım ve panosunu hazırlayıp devreye alıyoruz
-izmirde çok iş imkanı olduğu için ve patron oralı olduğu için taşınıyor
-2 yıl içinde yurt dışınada çıktım 4 defa Bangladesh iş dolasıyla
-Maaş 3000 + yurtdışı iş günlük 50 $ + Ticket 300 Tl
-Hesaplama yaptığımda en minimum 2000 tl gider var
-Alkol sigara yok
-Burada güncel pop çaldığımız grubum var klavye çalıyorum (roland xps30) orada etkisi olur mu bana maddi arakdaş yönünden
-ofise yakın ve tek hat ulaaşım sağlamam lazım arabam yok

Dün çok yoğundum arkadaşlar yorgunluktan uyumuşum bakmaya fırsatım olmadı umarım bu bilgiler işe yarar şimdiden teşekkür ederim
Arkadaşlar yarın sınavım var çok önemli soru var çözmedim yardımcı olursanız sevinirim Sayısal Tasarım dersi

a=(12)alt indis 10 ve b=(8)alt indis 10 sayıları verilmiştir. a ikili sayısı A bellek kaydedicisine, b ikili sayısı B bellek kaydedicisine kayıtlıdır. a ve b sayıları 4 bitlik olduğuna göre, bu 4 bitlik iki tane ikili sayıyı seri biçimde toplayan ve sonucu seri girişli C bellek kaydedicisine aktaran mantık dizgeyi tasarlayınız. Sistem f=5000Hz.'lik bir saat darbesi ile tetiklenmektedir.
Bu toplama ve kayıt işlemlerini, gerekli şekilleri çizerek ve gerekli açıklamalarla beraber gösteriniz. Toplama ve kayıt işlemleri kaç saat darbesinde tamamlanır? Bu işlem kaç milisaniye süresince gerçekleşir. Bu işlemin gerçekleştirebilmesi için kaç tane tam toplayıcı kullanılmalıdır? Toplama sonucunu ikili ve onlu olarak gösteriniz.

soru bu arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 79
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 154 (Bu ay: 40)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Alışveriş-Hediye Çeki-Kuponu Satış - Takas - Paylaşım Bölümü
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.