Çavuş
16 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
elimde super bike racing challenge denen DVD bi oyun var ama dvd rom um yok...acaba DVD si olan bi bilgisayardan alıp,bölüm bölüm CD ye atabilirmiyim.....
win ME kurmaya çalışırken...

Scaning system registry....
cannot create a temporary directory
if you have HPFS or NTFS installed on you harddisk
you will need to create en MS-dos partition
Z:\WİNME

BUNUNLA KARŞILAŞTIM NE YAPMAM GEREKİYOR....
ve Z nedir .....yardımcı olursanız sevinirim
7610 model telefona klip indirmek istiyorum...bilgisayardan bluetooth yoluyla attığım vid lar çalışmıyo tel de real player yüklü...ne yapabilirim?????bide atacağım klibi telin hafıza kartına nasıl kaydedeceğim..???teşekkürler..tel bi arkadaşımın birkaç gün içersinde halletmem gerekiyo bildiklerinizi yazarsanız çok sevinirim...
er-5 hakkında düşündükleriniz neler ..bu 55 beygirlik canavar sizce fiyatının hakkını veriyor mu?
selam herkese arkadaşımın bilgisayarına xp-sp-2 kuracağız sp-2 cd si mevcut....sanırım virüs bilg dengesini bozmuş ancak sürücülerin cdlerinin hiçbiri yok..acaba bi yolunu bulup sorunu giderebilir miyiz..??
kolay gelsin herkese...hemen soruma geçeyim benim bilgisayarda bi 40gblık bi de 8.4 lük harddisk var..40 lıta windws sp2 kurulu şu an ben diğer harddiske windws sp1 kurmak istiyorum...
biostan harddisk ayarını yaptım ancak bana tam hatırlayamıcam ama ''NTFLD eksik.cltr+alt+del'' gibi bi hata verdi yaptım ama yine aynı sorun çıtı 8.4 lük diskime windows sp1 yada 2000 yada ME yi nasıl kurabilirim....teşekkürler
herkese çok selam ...xp sp2 şu an bilgisayarımda yüklü ancak ben xp sp1 yada 2000 yüklemek istiyorum nasıl yapacağım şimdiden çok teşekkürler....
arkadaşlar herkese merhaba..hemen sorunuma geçiyorum şu an bilgisayarımda sp2 yüklü ancak çalıştırmak istediğim program sp2 de çalışmıyor...sp1 ve daha düşük sürümlerde kesin çalıştını da biliyorum...sp2 yi silip yerine sp1 i yüklemek istiyorum...
yanlışsam düzeltin ama normal windows kurulumunda sp2 cd si takılyor windows siliniyor ve hemen yenisi yüklenebiliyor...ama bu işlemler sp2 cd si sürekli cd rom da iken yapılyor ...ben arada sp1 nasıl kuracağım..yani istediğim şey sp2 varken sp1 i kurmak yardımcı olur musunuz?
arkadaşlar herkese merhaba..hemen sorunuma geçiyorum şu an bilgisayarımda sp2 yüklü ancak çalıştırmak istediğim program sp2 de çalışmıyor...sp1 ve daha düşük sürümlerde kesin çalıştını da biliyorum...sp2 yi silip yerine sp1 i yüklemek istiyorum...
yanlışsam düzeltin ama normal windows kurulumunda sp2 cd si takılyor windows siliniyor ve hemen yenisi yüklenebiliyor...ama bu işlemler sp2 cd si sürekli cd rom da iken yapılyor ...ben arada sp1 nasıl kuracağım..yani istediğim şey sp2 varken sp1 i kurmak yardımcı olur musunuz?
Hakkında
Forum İmzası:
Amd SEMPRON 2800+ @ 2.08Ghz , Asus K8N-E NF-3 , 512 DDR 400 Kingston , 40 GB 7200 rpm SAMSUNG , 128 MB FX 5200 MSI , CREATİVE İnspire 2500 30watt , 350 watt , ASUS 4 port.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 14 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 50
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.222 (Bu ay: 31)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.